kamera w zegarku akcesoria detektywistyczne

Akcesoria detektywistyczne dla kobiet

Zawód detektywa cieszy się coraz większym powodzeniem wśród płci pięknej, przez co jest coraz więcej kobiecych biur detektywistycznych, (np. Agencja Femina), gdzie kobiety z powodzeniem świadczą usługi detektywistyczne.

Na rynku trudno znaleźć jest akcesoria detektywistyczne stworzone z myślą o kobietach, dlatego postanowiłem przedstawić rozwiązania z oferty AlfaTronik, które są dedykowane dla Pań.

Detektywistyka dla kobiet to dokładnie takie same kamery szpiegowskie, dyktafony i rejestratory jak stan z tym, że sam kamuflaż jest po prostu kobiecy. Ciekawym pomysłem na ukrycie kamery jest damski zegarek na rękę. Miniaturowa kamera znajdująca się wewnątrz zegarka umożliwia nagranie spotkania, rozmowy lub zrobienie zdjęcia interesującej sytuacji. Obudowa zegarka ozdobiona jest imitacją kamieni szlachetnych, a pasek z białej lub różowej skóry ekologicznej. Jest to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientek. Innym rozwiązaniem, równie popularnym jest niewielki dyktafon ukryty w różnych przedmiotach, np. pendrive, klips, opaska.

W czym zamaskować kamerę, jaki dyktafon wybrać, jak to zrobić?

Całkiem odrębną kategorią są urządzenia w postaci modułów do zamaskowania. Rejestratory obrazu czy dźwięku mogą być zamaskowane przez klienta w wybranym przez niego przedmiocie, lub taka praca może zostać zlecona zespołowi specjalistów z AlfaTronik – Dowiesz się więcej. Miniaturowy sprzęt detektywistyczny może być ukryty praktycznie w każdym przedmiocie codziennego użytku np. w torebce, maskotce, breloczku, zawieszce itd.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że mogą być Państwo pewni doradztwa oraz wykonania zleconej usługi na najwyższym poziome.

Potrzebujesz tego typu rozwiązań? Zapoznaj się z możliwościami urządzeń zamaskowanych na naszej stronie: zastosowanie urządzeń detektywistycznych.

a jeżeli chcesz by detektyw spojrzał na Twoją sprawę z kobiecej perspektywy to tutaj zamieszczam link do Agencji Detektywistycznej Femina kobieta-detektyw.waw.pl/

Tagi: , , , , , , , .

Komentarzy: 5

  1. A czy produkty, które są właśnie ukryte w zegarkach i innych mniejszych urządzeniach dają zadowalający efekt?
    Co w przypadku poruszania ręką, wiatru, hałasu itd Czy czynniki zewnętrzne, które nas otaczają nie zagłuszają pracy sprzętu? Zwłaszcza takiego mikro sprzętu?

    • Wszystko zależy od tego jaki sprzęt wybierzemy. Są urządzenia charakteryzujące się wysoką odpornością na wilgoć i zapylenie ale są również takie, które są na te czynniki wrażliwe, jednak sposoby ich zastosowania nie narażają urządzeń na tego typu czynniki. Większość z urządzeń zamaskowanych nagrywa obraz przy 30 klatkach na sekundę dzięki czemu nawet podczas ruchu obraz jest płynny, a krawędzie ostre.

  2. Rynek podąża za potrzebami klientów i stad sprzęty dla kobiet-detektywów. Bardzo dobrze, że kobiet w tym zawodzie jest coraz więcej i padł stereotyp kolejnego męskiego zawodu jak był detektyw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *