Czy Clinton oszukiwała?

Czy Clinton oszukiwała podczas ostatniej debaty z Trumpem?

Czy Clinton oszukiwała podczas debaty? Jeśli tak… powinna była skorzystać z oferty Alfatronik

Jak wiecie w Alfatronik nie zajmujemy się polityką i zwłaszcza amerykańska nie należy do dziedzin, które szczególnie by nas interesowały. Jednak niedawno znaleźliśmy przypadkiem poniższy film, wykonany tuż przed ostatnią debatą przed wyborami prezydenckimi w USA, na którym pod strojem Clinton wyraźnie widać odznaczający się, no cóż – wiele wskazuje na to, że zestaw egzaminacyjny. Być może to tylko nietypowa bielizna, trudno ocenić. Niemniej jeśli kandydatka Partii Demokratycznej korzystała z pomocy sztabu suflerów i używała zestawu egzaminacyjnego, może dziś żałować, że nie skorzystała z pomocy Alfatronik. Nasz sprzęt nie zostałby wykryty w taki sposób. Zacznijmy od nagrania:

Nie da się ukryć, że podejrzany element wyraźnie odznacza się na garderobie Hillary Clinton. Załóżmy na chwilę, że kandydatka na stanowisko prezydenta USA rzeczywiście korzystała z pomocy z zewnątrz. Gdzie został popełniony błąd?

Do tego typu przedsięwzięć idealnym sprzętem byłby zestaw egzaminacyjny z pętlą indukcyjną i transmisją danych przy pomocy bluetooth. Domniemani suflerzy mogliby skutecznie podpowiadać kandydatce przebywając daleko poza budynkiem, w zasadzie gdziekolwiek – w Teksasie, na zachodnim wybrzeżu, czy na Alasce, bowiem przesyłanie danych odbywa się przy użyciu technologii GSM.

Dlaczego zestaw Alfatronik byłby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem?

Gdyby ktoś ze sztabu wyborczego Demokratów zgłosił się z prośbą o pomoc do Alfatronik, mielibyśmy do zaoferowania poniższy zestaw egzaminacyjny. Zdając sobie sprawę, że prowadzenie kampanii prezydenckiej w USA wiąże się z potężnymi kosztami (tylko w lipcu 38 mln USD), oferujemy dość ekonomiczne rozwiązanie za jedyne 445 zł, czyli niewiele ponad 100 dolarów.

Przede wszystkim kandydatka Demokratów nie potrzebowała tak rozbudowanego okablowania, jakie prawdopodobnie ujrzeliśmy na filmie. My zaproponowalibyśmy sprytne ukrycie pętli indukcyjnej w eleganckim naszyjniku lub dokumentach znajdujących się w kieszeni. Nie do wykrycia – nawet gdyby prowadzący lub kontrkandydat miał naszyjnik cały czas przed oczami. Słuchawki w zestawach Alfatronik mają tak nieznaczne rozmiary, że aby je wykryć, konieczny byłoby wsparcie laryngologa. Zestawy wyższej klasy nie potrzebują dodatkowych przewodów.

Jeśli natomiast Partii Demokratycznej zależałoby na jeszcze na bardziej funkcjonalnym sprzęcie, nasza kolejna propozycja – kompletny zestaw egzaminacyjny audio + video – jest dostępna w sklepie za jedyne 2 349 zł, czyli około 600 dolarów. Strzelamy, że jest to suma zbliżona do jednego lunchu Hillary Clinton. J

Zawarta w zestawie minikamera, wraz z maskowaniem obiektywu, choćby w postaci guzika, czyli zupełnie niewykrywalna, pozwoliłaby członkom sztabu wyborczego śledzenie obrazu sprzed ekranu laptopa. Być może zauważono by np. nerwowe ruchy Donalda Trumpa pytanego o jego domniemany niezbyt przychylny stosunek do kobiet?

W razie potrzeby, członków sztabu wyborczego Hillary Clinton zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Alfatronik. Obiecujemy, że nasz sprzęt nie zostanie wykryty. Ocenę, czy kandydatka na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych rzeczywiście oszukiwała, jak również czy przyszły przywódca powinien korzystać z tego typu forteli pozostawiamy natomiast Wam.

Tagi: .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *