Dyktafony profesjonalne SOROKA – informacje i zastosowanie

Profesjonaliści wymagają od sprzętu detektywistycznego szerokich możliwości, bardzo dobrej jakości zebranych materiałów, a także działania w różnych warunkach, w długim czasie. Dyktafony profesjonalne SOROKA to sprzęt, który spełnia wszystkie powyższe cechy, nadając pracy pewnego i skutecznego charakteru. Dlaczego warto wybrać akurat te urządzenia?

Rynek innowacyjnych dyktafonów do pracy detektywistycznej czy szpiegowskiej jest bardzo rozwinięty, a konkurencja cały czas pcha go technologicznie do przodu. Firma SOROKA od lat przoduje jednak w produkcji sprzętu detektywistycznego. To nie tylko dyktafony profesjonalne SOROKA, ale cała gama urządzeń, które wspomagają pracę śledczych.

Dlaczego akurat SOROKA?

SOROKA to jeden z najbardziej znanych dyktafonów na świecie produkowanych przez rosyjską firmę Labi2. Ta od lat zajmuje się produkcją zaawansowanych technologicznie sprzętów szpiegowskich. Nie od dziś wiadomo, że właśnie Rosjanie są w czołówce pod względem tworzenia innowacyjnych rozwiązań detektywistycznych, które następnie sprzedają z powodzeniem na całym świecie. Ich urządzenia używane są w misjach wywiadowczych w różnych zakątkach świata. Wszystko ze względu na rosyjskie doświadczenie i możliwość sprawdzenia urządzeń w najtrudniejszych warunkach. Labi2 należy do czołówki światowej, a inżynierowie firmy specjalizują się w projektowaniu zaawansowanych dyktafonów do profesjonalnego zastosowania.

Czym charakteryzują się dyktafony profesjonalne SOROKA?

Dyktafony profesjonalne SOROKA to przede wszystkim zaawansowane technicznie mikrofony, które zbierają wysokiej jakości dźwięk z odległości nawet 10 metrów (przy zachowaniu optymalnych ustawień), bez szumów, szmerów czy innych nieprawidłowości, które mogą utrudniać później analizę materiału. Wszystko dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii MEMS. Na czym polega jej funkcjonowanie?

O technologii MEMS zapoznaj się bliżej na Wikipedii pod hasłem „Mikroukład elektromechaniczny”.

Dyktafony profesjonalne SOROKA  są oparte na technologii MEMS Bezpieczne spotkanie

Elektromechaniczny mikroukład nawigacji bezwładnościowej, używany w chirurgicznych urządzeniach (fot. Haraldino80/ Wikipedia)

Mikrofony oparte na MEMS są mniejsze, dyskretniejsze, bardziej czułe i niezawodne. Gwarantują dźwięk bez szumu i zakłóceń dzięki zastosowaniu krzemu w budowie oraz odpowiedniej wentylacji, która stabilizuje i wyrównuje ciśnienie w mikrofonie. SOROKA z powodzeniem wprowadziła MEMS do swoich dyktafonów, czym przekonała do siebie wielu użytkowników.

Jakie przykłady dyktafonów możemy zaproponować?

W naszej ofercie znajdziesz wiele dyktafonów profesjonalnych SOROKA, których praca powinna pomóc Ci w realizacji zadań stawianych przez Twoich klientów, ale również wykorzystania prywatnego. Urządzenia możemy zaprezentować w dwóch grupach – z bardzo długim czasem pracy oraz miniaturowych wymiarach. W pierwszej znajduje się dyktafon SOROKA S16E. To zaawansowany sprzęt, który charakteryzuje się wyjątkowo długim czasem pracy – ponad 1100 godzin (przy optymalnych ustawieniach)! Co ważne, wbudowany slot kart pamięci obsługuje 256GB pamięci, co wystarcza na 1150 godzin nagrań przy zachowaniu optymalnych ustawień. Nie musisz więc wymieniać microSD, jeżeli chcesz wypełnić całą możliwość baterii. Co można jeszcze powiedzieć o SOROKA S16E? Zapewnia on doskonałą jakość nagrań, opartą na czułym mikrofonie w technologii MEMS. Umożliwia szyfrowanie nagrań, posiada funkcję aktywacji głosem VOX oraz – ze względu na swoje niewielkie rozmiary i wagę (zaledwie 80 x 40 x 8mm i 48g) jest bardzo łatwy do ukrycia.

Dyktafony profesjonalne SOROKA

SOROKA S16E to dyktafon o wszechstronnych możliwościach (fot. materiały własne)

Druga grupa to dyktafony miniaturowe, takie jak miniaturowy dyktafon do zastosowań profesjonalnych SOROKA S17E. Jego wymiary to zaledwie 26,5 x 26,8 x 5,3mm i 6 gram wagi (!). To pozwala ukryć go bez przeszkód w każdym miejscu, bez obaw o dekonspirację. Ważne jest to, że ledwo zauważalny rozmiar nie ograniczył funkcjonalności i możliwości urządzenia. Pracuje w nim również bardzo czuły mikrofon MEMS (z czułością do 10 metrów) i slot kart pamięci obsługujący 256GB. Podobnie jak SOROKA S16E, również pracuje w trybie aktywacji głosem VOX i umożliwia szyfrowanie nagrań. Jedyną stratą (w zamian za mikro rozmiar) jest bateria. Ta umożliwia 96 godzin ciągłej pracy, przy pełnym ładowaniu do 4 godzin.

Jak widzisz, dyktafony profesjonalne SOROKA charakteryzują się wyjątkowymi parametrami, funkcjonalnością i możliwościami. Będą użytecznym wyposażeniem każdego biura detektywistycznego oraz klientów indywidualnych. Jeżeli masz więcej pytań związanych z urządzeniami rosyjskiej firmy SOROKA – zapraszamy do kontaktu. Z pewnością odpowiemy na wszystkie wątpliwości i uwagi.

Tagi: , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *