Podsłuch w telefonie — jak założyć w telefonie partnera lub dziecka?

Dyskretny podsłuch w telefonie to nie tylko rozwiązanie dla detektywów i służb specjalnych. Podpowiemy, w jakich sytuacjach warto zainstalować na smartfonie oprogramowanie szpiegowskie. Sprawdzimy też, czy jest to zgodne z prawem oraz podpowiemy, w jaki sposób skonfigurować takie oprogramowanie!

Nowoczesne podsłuchy telefoniczne nie wymagają już drogiego i zaawansowanego sprzętu. Do kontroli telefonu wystarczy tak naprawdę odpowiednie oprogramowanie zwane Spyphone. Zanim omówimy szczegółowo, na czym polega taka kontrola, wskażemy, dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie!

Jak założyć podsłuch w telefonie?

Jeżeli chcesz założyć podsłuch na telefon, to musisz mieć smartfon fizycznie przy sobie. Nie ma możliwości zainstalowania aplikacji SpyPhone na telefon w sposób zdalny. Możesz samodzielnie wgrać program albo przynieść lub przesłać nam smartfonu do naszej siedziby. Wgramy aplikację oraz wykonamy wszystkie niezbędne modyfikacje i prześlemy Ci urządzenie gotowe do użytku, bez śladów ingerencji w jego system. Otrzymasz też pełen dostęp do specjalnej platformy, dzięki której będziesz mógł na bieżąco śledzić wszystkie informacje z telefonu.

Dlaczego podsłuch telefonu komórkowego to dobre rozwiązanie?

Możemy wymienić co najmniej kilka odpowiedzi na to pytanie. Pierwszy powód związany jest z dziećmi. Jeżeli Twoja pociecha zaczyna dojrzewać, mogą przychodzić jej do głowy niekoniecznie rozsądne pomysły. Nastolatek potrafi uciec z domu, innym razem nie mówi, dokąd wychodzi. Oprogramowanie śledzące ułatwi Ci kontrolę nad dzieckiem. Sprawdzisz np. miejsce, gdzie znajduje się jego telefon. W momencie zagrożenia możesz również podsłuchać dźwięków z otoczenia sprzętu (aby sprawdzić, czy dziecku nie dzieje się krzywda) lub nagrywać rozmowy telefoniczne do późniejszego odsłuchania. Takie rozwiązanie jest świetne również w przypadku młodszych dzieci – w wieku wczesnoszkolnym. Pamiętaj jednak, że uczciwość jest w cenie. Poinformuj pociechę, że jego telefon jest pod Twoją kontrolą, ale nie będziesz nadużywać tej możliwości, jeżeli dziecko nie da Ci ku temu powodu.

Podsłuch

Nastolatki nie zawsze korzystają z urządzeń elektronicznych odpowiedzialnie (fot. pixabay.com)

Świetnie sprawdzi się w pracy

Jednak podsłuchy telefoniczne to nie tylko rozwiązanie stosowane w domu. Świetnie sprawdzą się w firmie. Jeżeli przekażesz pracownikowi służbowego smartfona, masz prawo oczekiwać, że będzie on wykorzystywany wyłącznie do celów zawodowych. Nie dajesz sprzętu do prywatnych rozmów, przeglądania Internetu czy innych rzeczy niezwiązanych z obowiązkami w pracy. To też możesz kontrolować. Podsłuchy Spyphone świetnie się sprawdzą w takim przypadku. Umożliwi Ci pełną lokalizację telefonu, kontrolę połączeń (czy te były wykonywane wyłącznie w ramach obowiązków służbowych), wysłane i odebrane wiadomości SMS/MMS, listę kontaktów, historię przeglądania internetowego, komunikatorów i portali społecznościowych i podobne.

Możesz stosować go w celu ochrony przed złodziejami

Jeżeli nie masz firmy lub dzieci, to oprogramowanie szpiegowskie w telefonie również Ci się przyda. W przypadku ewentualnej kradzieży urządzenia możesz błyskawicznie odszukać złodzieja. Jak? Z pomocą opcji lokalizacji sprzętu albo dzięki dostępowi do kamery. Błyskawicznie sprawdzisz, gdzie jest albo nawet jak wygląda złodziej. Dzięki temu szybko i bezstratnie powinieneś odzyskać swoje urządzenie.

Podsłuch w telefonie – czy to zgodne z prawem?

Czy podsłuch w telefonie, który umożliwia nasłuchiwanie lub lokalizowanie sprzętu, jest legalny? Jeżeli będziesz stosował się do poniższych zasad – tak. Przede wszystkim oprogramowanie musi być zainstalowane na Twoim telefonie (lub należącym do zarządzanej przez Ciebie firmy). Poinformuj użytkownika telefonu, że jest on obserwowany i w uzasadnionych przypadkach możesz sięgnąć po narzędzia kontrolne. Jeżeli masz jednak wątpliwości dotyczące tego, czy masz prawo do zainstalowania i używania takiego oprogramowania – skonsultuj się z prawnikiem.

Jakie podsłuchy możesz wykorzystać?

Podsłuchy, które my proponujemy to alternatywa dla drogich i specjalistycznych urządzeń. To oprogramowanie Spyphone Android Alfa. Przeznaczone jest na smartfony z systemem Android. Umożliwia nagrywanie rozmów telefonicznych, pomoże zlokalizować zagubiony lub skradziony sprzęt, a także ułatwia dostęp zdalny do plików w urządzeniu, historii przeglądarki internetowej czy innych funkcji.

Na co jeszcze pozwoli Ci Spyphone?

  • Nagrywanie rozmów, otoczenia – audio i wideo
  • Zdalny dostęp do wiadomości SMS i MMS
  • Dostęp do listy połączeń i kontaktów
  • Kontrola położenia GPS
  • Informacja o wymianie karty SIM
  • Monitoring zdjęć, materiałów wideo i innych plików w telefonie
  • Zapisywanie historii klawiatury
  • Dostęp do historii odwiedzanych stron
  • i wiele innych funkcji!
Podsłuch

Spyphone to świetne oprogramowanie szpiegowskie, które sprawdzi się w domu i firmie (fot. materiały własne)

Co jeszcze warto wiedzieć o podsłuchu w telefonie?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonalności wyżej wymienionego przez nas oprogramowania, sprawdź tekst „Podsłuch w telefonie i za jego pomocą – jak wybrać urządzenie pod własne potrzeby?”. Znajdziesz tam szerokie zastosowanie oraz funkcjonalność wymienionych programów. Jak widzisz – podsłuch telefonu komórkowego to interesujące i wszechstronne narzędzie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jesteś zainteresowany tematem, masz pytania dotyczące funkcjonowania takiego oprogramowania lub tego, czy na Twoim telefonie możemy go zainstalować? Skontaktuj się z nami. Z pewnością odpowiemy na Twoje wątpliwości i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie do sytuacji.

Tagi: , , , , .

Jeden komentarz

  1. Pingback: Jak wykryć podsłuch w telefonie? Co zrobić? - Blog detektywistyczny - AlfaTronik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *