mini kamera do samochodu

Mini kamera do samochodu? Jak wybrać?

Rejestrator jazdy na przestrzeni kilkunastu lat stał się standardowym wyposażeniem samochodu. Nie jest to zwykły gadżet, a asystent podróży, podnoszący bezpieczeństwo na naszych drogach. W naszym sklepie kamera do samochodu znaczy jednak zupełnie coś innego. Nie jest to klasyczny rejestrator jazdy, a mały szpieg w Twoim samochodzie. Kiedy warto zakupić mini kamerę do samochodu?

Po co mini kamera do samochodu?

Okoliczności, w których klienci chcą sprawdzić, co dzieje się w przestrzeni ich auta mogą być różne. Od kontroli młodocianego kierowcy, który wypożycza nasze ukochane auto, zdrady partnera do sytuacji związanej z bezpieczeństwem naszego dziecka. Zawsze należy pamiętać o kwestii prawnych, o których wiele razy wspominaliśmy w naszych artykułach np. Nagrywanie rozmów – kiedy jest legalne. Poniżej kilka polecanych przez nas sprzętów, które idealnie sprawdzą się w samochodzie.

Kamera w uchwycie na szybę

Kamera firmy LawMate ukryta w uchwycie na szybę, to doskonałe rozwiązanie do samochodu. Dzięki oświetlaczowi podczerwieni dyskretne nagrywanie wnętrza kabiny możliwe jest również w warunkach nocnych. Kamera posiada opcje detekcji ruchu, i nagrywa tylko i wyłącznie fragmenty, na których coś się dzieje. Z jednej strony pozwala to na oszczędzenie miejsca na karcie, a z drugiej strony oszczędza baterię. Zapis w formacie Full HD pozwala na osiągniecie maksymalnej jakości obrazu. Urządzenie nagrywa również dźwięk.

Kamera w ładowarce samochodowej

Kolejne rozwiązanie firmy LawMate – kamera w ładowarce samochodowej. Realistyczny kamuflaż i funkcjonalność ładowarki USB sprawia, że urządzenie nie wzbudza niczyich podejrzeń. Dzięki podpięciu ładowarki do prądu osiągamy nieograniczony czas pracy. Jest to z pewnością największa zaleta tego rozwiązania. Ponadto tryb nadpisywania pozwala zachować ciągłość nagrań.

Kamera do własnego montażu

Moduł DIY jest przystosowany do samodzielnego maskowania. Uwielbiana przez detektywów kamera pozwala na dokonywanie podglądu na żywo przez internet. Dodatkowo pracuje na baterii aż do 12 godzin i pozwala na nagranie na karcie nawet 150 godzin nagrań. Czuły mikrofon i format Full HD pozwala na osiągnięcie wysokiej, jakości materiału dowodowego.

W artykule przedstawiliśmy trzy rozwiązania idealnie sprawdzający się w aucie. Kamery do samochodu to nie tylko szansa na większe bezpieczeństwo, ale też dyskretne urządzenie w sprawach wymagających nietypowych rozwiązań.

Tagi: .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *