(fot. pixabay.com)

Podsłuch w telefonie i za jego pomocą – jak wybrać urządzenie pod własne potrzeby?

Inwigilowanie telefonu to coraz popularniejsza metoda kontroli. Sprawdza się zarówno w przedsiębiorstwach jak i w domu. Współczesna technologia pozwala na kilka sposobów wykorzystania sieci GSM do monitorowania np. pomieszczeń. W tym tekście postaramy się wyjaśnić jakie możliwości kontroli dają nam współczesne smartfony, jaki telefon do tego wybrać, kiedy sprawdzi się specjalne oprogramowanie, a kiedy urządzenia podsłuchowe GSM.

Pamiętaj, że podsłuch w telefonie (lub za jego pomocą) nie zawsze jest legalny. Jeżeli masz zamiar założyć go osobie, która nie wyraziła na niego zgody lub nie jest Twoim dzieckiem, skonsultuj się z prawnikiem. Jeżeli chcesz, aby rozmowy w firmie były kontrolowane, poinformuj o tym fakcie pracowników. W przypadku dzieci również dobrze jest wyjaśnić, że zainstalowałeś oprogramowanie lub sprzęt dla ich dobra i ochrony.

Jakie oprogramowanie do telefonu wybrać?

Zacznijmy od tego, że najpopularniejsze sposoby związane z telekomunikacją dzielą się na instalowane wewnątrz smartfonu oprogramowanie oraz zewnętrzne urządzenia szpiegujące za pomocą sieci GSM. Ich zastosowanie, sposób działania i przeznaczenie jest zgoła inne, jednak cel jest podobny – podsłuch i kontrola.

Oprogramowanie instaluje się bezpośrednio w telefonie, który będzie pod kontrolą. Wymaga to fizycznego dotarcia do takiego aparatu. Użytkownik nie jest jednak w stanie dostrzec, że smartfon ma wgrany software szpiegowski. Telefon funkcjonuje normalnie i bez żadnych utrudnień. Zaletą oprogramowania z pewnością jest to, że poza kontrolą na żywo rozmów masz dostęp do wszystkich plików w urządzeniu, zainstalowanych tam aplikacji, SMS-ów, MMSów czy odwiedzanych stron. To umożliwi Ci skuteczne kontrolowanie np. w jaki sposób dziecko korzysta z telefonu.

Inaczej działają urządzenia do nasłuchu otoczenia bazujące na technologii GSM. Wystarczy, że włożysz do sprzętu kartę SIM z jakimkolwiek numerem. Następnie zadzwoń na numer karty, zainstalowany w bazowym sprzęcie. Niewielkie, ukryte urządzenie pozwoli Ci na nasłuch pomieszczenia z praktycznie każdego miejsca na świecie.

Jaki telefon do oprogramowania SPYPHONE ANDROID ALFA?

Bardzo popularnym oprogramowaniem do kontrolowania telefonu jest SPYPHONE ANDROID ALFA, całkowicie polskiej produkcji. Za jego pomocą zadbasz o bezpieczeństwo Twojego dziecka, skontrolujesz pracowników w firmie albo upewnisz się o zdradzie współmałżonka (przed podjęciem kroków skonsultuj się z prawnikiem!).

Aby zainstalować tego rodzaju podsłuch w telefonie musisz mieć fizyczny dostęp do aparatu. Najlepiej zakup nowy smartfon, na którym od razu zainstalowany zostanie SPYPHONE ANDROID ALFA. Teraz wystarczy, że wręczysz urządzenie wybranej osobie i zaczniesz obserwować działania poprzez specjalną platformę do której dostaniesz dostęp. Pamiętaj, że specjalne oprogramowanie możesz zarówno zainstalować samemu jak i dostarczyć smartfonu do naszego sklepu w Warszawie.

Jaki smartfon nadaje się do takiej formy kontroli? Aplikacja zadziała na nowoczesnych telefonach takich jak między innymi Samsung Galaxy S8, S9, S10, Note 8 i 9, Xiaomi, czy Huawei P20 i P30. Jest przeznaczona dla systemu Android, od wersji 4.4 Kit Kat. Posiadamy również wersję oprogramowania na telefony z systemem iOS. Jeżeli nie masz pewności czy telefon może mieć zainstalowanego SPYPHONA – skontaktuj się z nami. 

Oprogramowanie to nie tylko podsłuch w telefonie, ale również:

  • rejestrowanie rozmów,
  • nagrywanie otoczenia z telefonu (podsłuch za jego pomocą),
  • nagrywanie otoczenia z kamery telefonu,
  • kontrola wiadomości SMS,
  • dostęp do kontaktów,
  • kontrola lokalizacji za pomocą GPS,
  • monitoring zdjęć, komunikatorów, zdalna kontrola,
  • i o wiele więcej!
SPYPHONE ANDROID ALFA to podsłuch w telefonie w formie oprogramowania (fot. materiały własne)

SPYPHONE ANDROID ALFA w formie oprogramowania (fot. materiały własne)

W jakich sytuacjach sprawdzi się podsłuch GSM?

Teraz czas na urządzenie, które umożliwi Ci podsłuchiwanie za pomocą telefonu. Jednym z najlepszych przedstawicieli tego typu sprzętu jest profesjonalny podsłuch GSM JJN 4000Μ. Urządzenie działa dzięki technologii GSM. Jak już wspomnieliśmy, wystarczy, że zainstalujesz w nim standardową kartę SIM i podłożysz w pożądanym miejscu. Później musisz zadzwonić na numer z karty SIM i możesz cieszyć się ciągłym podsłuchem.

Profesjonalny podsłuch GSM JJN 4000Μ ma nieograniczony zasięg (fot. materiały własne)

Profesjonalny podsłuch GSM JJN 4000Μ ma nieograniczony zasięg (fot. materiały własne)

Gdzie sprawdzi się taki podsłuch? Możesz go np. podłożyć w biurze lub w domu, mając ciągłą kontrolę nad zdarzeniami na miejscu. JJN 4000M (ze względu na nieograniczony zasięg, baterię umożliwiającą ciągły podsłuch przez 8 godzin i wysoką czułość mikrofonu) przyda się również w profesjonalnych biurach detektywistycznych czy w pracy służb śledczych. Możesz go też wykorzystać jako zabezpieczenie podczas ryzykownych spotkań biznesowych (np. wtedy gdy masz podejrzenie propozycji płatnej protekcji). W takim przypadku załóż podsłuch we własnym biurze i poproś osobę z zewnątrz o słuchanie i nagrywanie rozmowy.

Jak widzisz, sposoby wykorzystania sieci GSM do kontroli za pomocą telefonu są zaawansowane i szerokie. Możesz wykorzystać je zgodnie z własnymi potrzebami. Jeżeli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać urządzenie lub oprogramowanie pod Twoje oczekiwania.

Tagi: , , .

Komentarzy: 2

  1. Pingback: Zdrada w sieci – w jaki sposób ją rozpoznać i udowodnić? - Blog detektywistyczny - AlfaTronik

  2. Pingback: Jak założyć podsłuch w telefonie? - Blog detektywistyczny - AlfaTronik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *