okładka książki - kino, Porady na zdrady

Porady na zdrady

W lutym na ekranach kin pojawi się nowa polska komedia stworzona na podstawie książki Porady na zdrady, poradnika przedstawiającego podstawy detektywistyki dla żon i narzeczonych. W książce można przeczytać kiedy użyć podsłuchu, jak ukryć kamerę i czym jest Spyphone. Dostajemy też duża dawkę informacji jak wykryć zdradę przy pomocy wnikliwej obserwacji. Film Porady na zdrady przekłada na duży ekran jedną z historii zaprezentowanej w książce. Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów.

Za nami święto Walentego. Po mieście fruwały amorki, co druga Pani trzymała w ręce róże lub dmuchany balon w kształcie serca. Panowie z dumą prowadzali swoje wybranki na odświętne kolacje. Istny festiwal czułości i słodyczy. Jednych to urzeka, innych odrzuca. Abstrahując jednak od naszego nastawienia do tego amerykańskiego zwyczaju jedno jest pewne, związki są dla nas ważne.  Dbamy o nie na co dzień i od święta, licząc, że wybrany partner będzie tym jedynym, i że również my będziemy jedynymi. A co jeśli na obrazie idealnej relacji pojawia się rysa w postaci niewierności? Oczywiście część z tych podejrzeń może być nieprawdziwa. Zazdrość jest powszechna w wielu związkach i często sygnalizuje to jak bardzo partner jest dla nas ważny. Czasem jednak obawy są tak silne, że potrzebujemy bezwzględnej pewności co do wierności partnera. Oto nasze porady na zdrady:

Porady na zdrady: po pierwsze zdajmy się na instynkt

Jeśli Twój partner wraca z pracy po godzinach, jest podenerwowany czy zaczyna nadmiernie dbać o wygląd, masz już pierwsze wskazówki. Oczywiście tego typu obserwacje nie dają całkowitej pewności osądu i mogą doprowadzić do wyciągania tendencyjnych wniosków. Zmniejszone zainteresowanie seksem przy jednoczesnym braku zmian zaangażowania w rozmowy, może być oznaką problemów zdrowotnych partnera lub przeciążeniem w pracy, a nie koniecznie poszlaką zdrady. Praca po godzinach, gdy właśnie potrzebujecie gotówki na remont, również nie jest wiarygodną przesłanką do podejrzeń. Nikt nie zna Twojego partnera lepiej niż Ty. Obserwuj holistycznie, na wielu płaszczyznach porównuj zachowanie partnera z czasów, gdy wszystko się układało do obecnego zachowania. Jednak jeśli Twój partner znacząco zmienił swoje zachowanie względem Ciebie na kilku płaszczyznach ,zwiększa się podejrzenie, że kogoś ma.

Wiele cennych porad na temat tego jak wyczuć zdradę przy użyciu prostych metod znajdziecie w książce Porady na zdrady. Książka skierowana jest do kobiet, ale również podejrzliwi panowie znajdą w niej przydatne informacje. Co istotne, książka uwzględnia zawiłości polskiego prawa w kwestii inwigilacji i sądownictwa, dzięki temu czytelnik może mieć pewność, że sposób jaki wybierze jest zgodny z literą prawa.

Specjalista w akcji

Prawdy można dochodzić również z pomocą specjalistów. Coraz więcej biur detektywistycznych specjalizuje się w śledzeniu niewiernych partnerów. W tej zmaskulinizowanej branży istnieje również możliwość skorzystania z usług Pań-detektyw. Może być to szczególnie ważne dla kobiet, które mają trudności w dzieleniu się osobistym dramatem z przedstawicielem płci przeciwnej. Plusem skorzystania z usług profesjonalisty jest przede wszystkim dostęp do merytorycznej porady zarówno w obszarze operacyjnym jak i prawnym.

Dobry detektyw ma za sobą lata doświadczeń i doskonale wie w jaki sposób wykryć niewierność partnera. Niestety również ta metoda ma swoje wady. Przede wszystkim usługa detektywa jest kosztowa. Dzień obserwacji partnera to zwykle koszt około 1500 zł. Do tego dochodzi kwestia tego, w jakim stopniu osoba obserwowana jest uważna i czy dopuszcza do siebie osoby trzecie. W ofercie niektórych prywatnych detektywów możemy znaleźć kontrowersyjną usługę testowania wierności. Za cenę ponad 3 tys zł możemy sprawdzić wierność partnera w ekstremalny sposób.

Jesteście ciekawi jak to wygląda? 24 lutego na ekrany kin wchodzi film przedstawiający losy dwóch pokrzywdzonych kobiet, które postanawiają zostać testerkami wierności. Film oparty jest na historiach przedstawionych w polecanej już przez nas książce Porady na Zdrady. Jesteśmy ogromnie ciekawi zakończenia tego nietypowego pomysłu. W sieci dostępny jest już zwiastun i świetna piosenka Ani Dąbrowskiej o tym samym tytule.

Nasza porada na zdradę: bądź jak szpieg

Ostatnie proponowane przez nas rozwiązanie – uzbroić się! Oczywiście nie chodzi nam o to żeby niewiernego partnera rozłożyć na łopatki i torturami wyciągnąć prawdę. Co mamy w arsenale? Ukryte kamery zainstalowane w różnych miejscach w domu czy w samochodzie, dyskretne GPS-y, które pokarzą Ci, jakie miejsca odwiedza obserwowany lub urządzenia do monitorowania elektroniki podejrzanego partnera czyli AlfaLog i Spyphone. Z wszystkimi możliwymi technologicznymi rozwiązaniami na zdrady możecie zapoznać się w naszym sklepie.

Mimo że jest wiele sposobów na wykrycie zdrady, nie ma też przepisu na jej zapobieganie. Pamiętajmy o tym, aby dbać o relacje zarówno w walentynki jak i na co dzień. Jeśli jednak masz poczucie, że w Twojej relacji coś nie gra, odpowiednie kroki i dobra terapia mogą uratować rozpadający się związek.

Tagi: , .

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *