keyturion monitoring komputera

Program do monitorowania komputera Keyturion

Najnowszym rozwiązaniem do monitorowania komputera, jakie testowaliśmy jest program Keyturion. Aplikacja ta jak na narzędzie pro przystało, pozwala na monitorowanie wszelkie aktywności użytkownika komputera, jednocześnie nie wpływając na obniżenie wydajności komputera, zachowując pełną dyskrecję. W zależności od wybranej wersji możliwe jest kontrolowanie wielu stanowisk pracy. To, co wyróżnia ten program to bezpieczeństwo danych oraz pominięcie systemu poczty elektronicznej jako sposobu przesyłanie informacji.

Keyturion – rozwiązanie kompleksowe do monitoringu PC

Program Keyturion jest rozwiązaniem kompleksowym, łączącym w sobie kilka programów starszego typu, omijając jednocześnie tzw. wąskie gardła w funkcjonowaniu swoich poprzedników. Program podczas instalacji sam tworzy m.in. wyjątki w zabezpieczeniach komputera w celu skutecznego działania. Pozwala monitorować profile wszystkich użytkowników (administrator) komputera bez logowania się bezpośrednio na każdy profil, a po zakończonej pracy może sam się odinstalować nie pozostawiając praktycznie żadnych śladów po swojej obecności.

Jakie funkcje ma Keyturion?

Program do monitorowania komputera pozwala dyskretnie śledzić praktycznie każdą aktywność użytkownika komputera, a jego funkcje to:

– włączanie i wyłączanie komputera,
– logowanie do profilu,
-otwierane dokumenty,
– uruchamiane programy,
– wpisywane treści,
– przełączanie widoku między oknami, zakładkami, programami,
– monitorowanie haseł i loginów,
– podłączanie i odłączanie nośników pamięci,
– tworzenie, edytowanie, kopiowanie, usuwanie plików i folderów,
– monitorowanie drukarek i wydruków,
– kontrola skanerów,
– automatyczne wyjątki dla Windows Firewall i Defender,
– zacieranie śladów po swojej działalności,
– szyfrowanie informacji RSA256,
– automatyczne odinstalowanie,
– ukrywanie w procesach, dodaj usuń programy, folder instalacji,
– automatyczna konfiguracja poczty,
– wysyłanie raportów za pomocą email.

Wszystkie funkcje sprawdziłem osobiście i pomimo starań by coś się „wykrzaczyło” program działa stabilnie.

Keyturion PRO z funkcją Cloud dla firm

Ta wersja powstała z myślą o firmach i monitorowaniu wielu stanowisk jednocześnie. Wersja Keyturion PRO pozwala również na przysyłanie zaszyfrowanych end-to-end informacji poprzez chmurę do stanowiska administratora. Dzięki temu zostaje ominięte wąskie gardło emaila i filtrów antyspamowych serwera poczty. Wszystkie dane zebrane z monitorowanych stanowisk zostają zaszyfrowane RSA256 i przesłane w takiej formie poprzez serwer do stanowiska administacyjnego, na którym zostają rozszyfrowane i przywrócone do formy pozwalającej na dalsze przetwarzanie przez administatora monitoringu. Producent nie posiada klucza – to użytkownik ustala klucz end-to-end i tylko on ma wgląd do zebranych danych, przez co program ten nie ma konkurencji na rynku i jest zdecydowanym liderem bezpieczeństwa.
Panel administracyjny pozwala na wygodne i szybkie zarządzanie zebranymi danymi z wielu stanowisk komputerowych. Szybkie filtrowanie, przejrzyste menu i intuicyjna obsługa sprawiają, że program poza najwyższą skutecznością jest dodatkowo bardzo łatwy w obsłudze.

Tagi: , , , .

Komentarzy: 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *