Trackery QSTARZ – dlaczego warto wybrać te lokalizatory?

Lokalizatory to urządzenia, które coraz częściej wybierane są przez naszych klientów. Mają wszechstronne zastosowanie, a przede wszystkim są świetnym sposobem na analizowanie postępów w sportowej jeździe samochodem, motocyklem czy rowerem na czas. W tym tekście przedstawimy zalety i przykłady lokalizatorów QSTARZ, które od teraz (jesteśmy jedynym przedstawicielem tej marki w Polsce) możesz znaleźć w naszej ofercie!

Zanim przejdziemy do samych lokalizatorów, przedstawmy pokrótce markę QSTARZ i to z czego słynie ten producent. Marka ta od lat produkuje sprzęt pomiarowy do wyścigów, który rejestruje sportowe trasy. Tajwański producent przez lata wypracował sobie pozycje na rynku, tworząc profesjonalny i sprawdzony sprzęt – zarówno na amatorskich jak i profesjonalnych imprezach motosportowych. Skąd taka popularność tych urządzeń?

Dlaczego akurat QSTARZ?

Tajwańska firma ma wieloletnie doświadczenie na torach całego świata. Współpracuje też z renomowanymi teamami w rajdach, wyścigach kolarskich czy organizatorami imprez wyścigowych. Jej lokalizatory cechują się bardzo dużą precyzją pomiarów, wszechstronnym zastosowaniem oraz wytrzymałością.

Przedsiębiorstwo produkuje sprzęt typowo sportowy, który sprawdzi się na torze wyścigowym, ale też przeznaczony jest do analizy wyników treningu sportowców, sprawdzając ekstremalne wyniki pojazdów na czas, rejestrujący prędkość i wiele innych danych, np. przeciążenia podczas jazdy.

QSTARZ sprawdzi się w kartingu

Odbiorniki GPS QSTARZ sprawdzą się m.in. podczas rywalizacji kartingowej (fot. pixabay.com)

Sprzęt tajwańskiej marki ma pełne wsparcie jeżeli chodzi o obsługę serwisową i świetnie sprawdzi się w zastosowaniu profesjonalnym, ale możesz wykorzystać go również do celów hobbystycznych (dla fanów amatorskiej wersji motosportu). Jest stosowany na torach na całym świecie, a w Polsce zyskuje na popularności dzięki dostępności, wytrzymałości, precyzji oraz wsparciu technicznemu.

Jakie lokalizatory możemy Ci zaoferować?

Poszerzając naszą ofertę posiadamy zaawansowane technicznie urządzenia QSTARZ. Wyścigowy odbiornik GPS QSTARZ BT-Q818XT monitoruje pojazdy wyścigowe takie jak samochód, motocykl, quad, gokart czy… rower. Zapisuje on informacje o trasie, prędkości i przeciążeniach nawet do 5 razy na sekundę (w zależności od wybranego trybu). Umożliwia dokładną analizę danych, mimo potencjalnie dużych prędkości osiąganych na torze. Sprzęt można używać jako odbiornik GPS, a dzięki modułowy Bluetooth połączymy urządzenie z różnymi sprzętami mobilnymi, poszerzając ich możliwości analityczne dostarczając dokładnych danych. Z kolei czas pracy do 42 godzin zapewni komfortowe użytkowanie.

Wyścigowy odbiornik GPS QSTARZ BT-Q818XT

Wyścigowy odbiornik GPS QSTARZ BT-Q818XT to urządzenie dla zawodników z motorsportu! (fot. materiały własne)

Interesującym sprzętem jest również rejestrator trasy QSTARZ BT-Q1000XT. Sprzęt precyzyjnie zapisuje przebytą trasę, wskazując na prędkość i czas danego odcinka. To pozwoli Ci dokładnie przeanalizować każdy przejazd i sprawdzić ewentualne postępy lub poprawić się podczas treningów. Lokalizator nie wymaga stosowania kart SIM – zapisuje współrzędne w pamięci wewnętrznej. Dodatkowo jest niewielki, ma wytrzymałą baterię (do 42 godzin pracy), a dzięki modułowi Bluetooth współpracuje z zewnętrznymi urządzeniami.  Zaznaczmy, że praktycznie wszystkimi smartfonami opartymi na systemie Android. Sprzęt ten występuje też w wersji MILEAGE EDITION, która zawiera specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające zaplanowanie optymalnej trasy podróży.

Z kolei sportowy rejestrator trasy QSTARZ LT-6000S charakteryzuje się bardzo dużą częstością wysyłanych pomiarów (aż 10 razy na sekundę), wykazując się ogromną precyzją. Urządzenie wskazuje szereg danych w tym te o położeniu, prędkości, czasie i przeciążeniach. Posiada też czujnik drgań, dzięki czemu wyłącza się samoistnie po 10 minutach od zatrzymania się pojazdu. Dzięki specjalnie przystosowanym do tego uchwytom (dostępne w zestawie) z łatwością zamontujesz sprzęt w samochodzie oraz motocyklu.

Dla kogo przeznaczone są takie urządzenia?

Lokalizatory QSTARZ polecane są szczególnie profesjonalnym kierowcom wyścigowym lub amatorom-hobbystom, uprawiającym motosport dla rozrywki. Ci użytkownicy chcą mieć kontrolę nad postępami swoich osiągnięć na torach. Niektóre (mniejsze) warianty sprzętów od tajwańskiego producenta pomogą też w treningu osobom jeżdżącym w wyścigach kartingowych, motocross, ale też profesjonalnym kolarzom czy biegaczom.

Tagi: , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *