ranking dyktafonów

Ranking dyktafonów – top 5 ofert!

O dyktafonach pisaliśmy już w kilku artykułach. Jeśli nadal poszukujecie swojego faworyta zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem dyktafonów. W dzisiejszym artykule zaprezentujemy naszych pięciu ulubieńców. Każdy z nich ma swoją unikatową cechę, która wyróżnia go na tle dyktafonowej konkurencji.

dyktafony ukryte

Najmniejszy z najmniejszych- dyskretne rozwiązanie

Wyjątkowo mały dyktafon FX-35 ma w najszerszym wymiarze 4.5 cm, a w najwęższym tylko 5 milimetrów. Dzięki niewielkim rozmiarom ma bardzo szerokie zastosowanie operacyjne. Możemy go swobodnie ukryć w niemalże każdym miejscy, doskonale nadaje się do zakamuflowania w przedmiotach codziennego użytku lub wszycia w ubranie.  Nagrania zarejestrowanie przez urządzenie są dobrze słyszalne i pozbawione szumów.  Dzięki prostej obsłudze urządzanie nie sprawi trudności nawet osobom techniczo-opornym.  Poza funkcją dyktafonu, możemy go używać, jako przenośną pamięć i odtwarzacz mp3.

Czuły mikrofon, który działa z dużej odległości

Jeśli w przestrzeń, w której planujesz używać dyktafonu jest pełna szumów i hałasów, ważnym parametrem, na jaki warto zwrócić uwagę jest czułość mikrofonu i system redukcji szumów. Dyktafon GT-1 idealnie sprawdza się w wymagających warunkach. W Laboratorium AlfaLAB do klasycznego dyktafonu z redukcją szumu dodaliśmy najmocniejszy mikrofon, dzięki czemu dyktafon zbiera nawet z 15 metrów.  Ponadto dyktafon posiada realistyczny kamuflaż w postaci nośnika pamięci.

Długi czas pracy, wybór profesjonalistów

Trzecie miejsce w naszym rankingu dyktafonów. Najwytrzymalszy dyktafon z długim czasem pracy. Nasz dyktafon PRO-401 to ponad 1900 godzin pracy, czyli urządzenie w optymalnych warunkach potrafi wytrzymać nawet 80dni bez ładowania. W Laboratorium AlfaLAB stworzyliśmy prawdziwego długodystansowca. Dzięki wbudowanych bateriach o powiększonej pojemności ładowanie dyktafonu będzie rzadkością.

Idealny kamuflaż dla Pań

Nie jest łatwo o dyktafon, który ukryty jest w czymś estetycznym. Jeszcze trudniej, gdy szukamy czegoś, co będzie spełniało funkcję eleganckiego dodatku.  Dyktafon ukryty w serduszku lub okrągłym wisiorku może pełnić biżuterii, breloczka do kluczy, czy przywieszki do torebki. Nie dość, że jest stylowy to do tego jeszcze dyskretny. Takie dyktafon, to nie tylko efektowny dodatek, ale też 12h pracy, mikrofon zbierający z 10metrów i 8GB pamięci.

dyktafon w wisiorku

Wygodne nagrywanie w każdej sytuacji

Punkt piąty w rankingu dyktafonów, pozycja obowiązkowa dla osób ceniących wygodę – dyktafon zamaskowany w opasce na rękę. Niepozorne rozwiązanie, które można mieć stale przy sobie. Szczególnie sprawdza się wśród osób prowadzący aktywny styl życia. Bardzo pojemny, gdyż pomieści nawet 300h nagrania.

dyktafon w opasce

W naszym rankingu dyktafonów zaproponowaliśmy 5 topowych rozwiązań w zakresie nagrywania audio. Najlepszy dyktafon to taki, który dobrany jest do potrzeb użytkownika. Dlatego też warto w pierwszej kolejności ustalić, co jest dla nas najważniejsze. Mały gabaryt, czas pracy, kamuflaż, a może wygoda użytkowania?

Tagi: , , .

Komentarzy: 4

  1. do aż tylu chętnych jest do nagrywania rozmów? mnie nigdy nie kusiło, bo w sumie czemu miałoby to służyć? chyba jakby ktoś miał nieczyste zamiary..

    • wcale nie tylk do posłuchiwania, a do nagrywania wykładów? czasem jeden egzamin to być albo nie być na studiach, a nie zawsze zdążysz wszystko zanotować.. zwykły telefon nie bardzo daje radę i wtedy taki ranking dyktafonów może uratować życie studenta 😉

      • Podbijam.. jestem tu z tego samego powodu szukam nowego modelu, bo zaraz sesja i podsumowania wykładów, a taki cosik się bardzo przydaje, szczególnie jeśli się wolno pisze (a ja tak mam). Bez dyktafonu odpadł bym po pierwszym semestrze.

  2. najważniejszy parametr dyktafonu to wg mnie czułość ze sporej odległości i na to trzeba zwracać przede wszystkim uwagę. Nie ważne czy użhwamy sprzętu do nagrywania rozmów czy na wykładach, odległośc może okazać się kluczowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *