ranking lokalizatorów gps

Ranking lokalizatorów GPS do auta

Mamy już ranking dyktafonów, przyszedł czas na ranking lokalizatorów GPS do auta. Co wybrać? Zapraszamy do zapoznania z naszymi trzema wyborami. Przedstawimy ich  parametry oraz najkorzystniejszy sposób wykorzystania.

Lokalizator z najwyższej półki

Lokalizator GPS GL-300W to zdecydowanie nasz numer jeden, kolejna udoskonalona wersja z serii. Stworzony został na podstawie opinii i potrzeb klientów. W efekcie, czego powstało bardzo solidne urządzenie. Lokalizator potrafi wytrzymać nawet 27 dni w trybie czuwania. Wysoka jakość lokalizacji oparta jest na systemach GPS i GLONASS. Oznacza to, że jeśli stracimy zasięg lokalizacji GPS nasze urządzenie wykorzysta sygnał z drugiego, pracującego równolegle systemu opartego o GLONASS. Dzięki temu nie musimy się obawiać utraty sygnału GPS w mniej dostępnych lokalizacjach.

Lokalizator GPS GL300W

Budżetowy lokalizator o świetnych parametrach

Lokalizator GPS LM001 jest to solidne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie. Przy optymalnym systemie raportowania lokalizator może pracować nawet 14 dni. Małe wymiary i mocowanie magnetyczne sprawia, że jest on idealny do pracy detektywa, ale sprawdzi się w wielu sytuacjach np. do śledzenia przesyłek lub aut służbowych firmy.

Lokalizator GPS LM-01

Lokalizator do szybkiej instalacji

Autorskie rozwiązanie lokalizator S-55L do szybkiej instalacji. Urządzenie, którego największą zaletą jest możliwość szybkiej instalacji do akumulatora samochodowego. Rozwiązanie ma wyprowadzone dwa kable, które podczepiamy do zasilania samochodowego przy pomocy mini magnesów. Dzięki temu mamy nieograniczony czas pracy, co jest ewenementem wśród lokalizatorów, które są łatwe w montażu.

Lokalizator GPS GV-55

Podsumowując, wszystkie trzy rozwiązania sprawdzają się doskonale, ale w różnych warunkach. Aby dobrać odpowiedni lokalizator do auta zachęcamy do uprzedniego kontaktu z doradcą klienta w celu dobrania optymalnego rozwiązania.

Komentarzy: 2

  1. wreszcie jakiś sensowny ranking lokalizatorów do samochodu! wszędzie gdzie szukałem to ceny były jakieś z kosmosu i trzeba było mieć inżyniera żeby to zamontować.. thx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *