Alfatronik od 20 lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań inwigilacyjnych i kontrinwigilacyjnych klientom prywatnym, instytucjom rządowym i prywatnym detektywom z całej Polski. Wymieniamy informacje na temat tego, jaki sprzęt jest potrzebny, czego nie ma na rynku, jak używać jednych urządzeń, a jak bronić się przed innymi. Współpraca ta i płynące z niej wnioski zaowocowała organizowaniem cyklu szkoleń poszerzające wiedzę z obszaru elektroniki detektywistycznej. Nasze szkolenia mają na celu również przedstawienie specjalistycznych urządzeń, o których każdy słyszał jednak mało kto miał okazję z nimi obcować , nie do końca wiadomo jak ich używać oraz co tak naprawdę te urządzenia potrafią. Jeśli są Państwo zainteresowani przeszkoleniem w innym obszarze lub na innego rodzaju sprzęcie, prosimy o kontakt. Chętnie rozszerzymy swoją działalność szkoleniową, by odpowiadał Państwa potrzebom. Jesteśmy otwarci na współpracę i wystąpienia na różnego rodzajach eventach branżowych. Zapraszamy do współpracy.


Szkolenia grupowe

Szkolenia grupowe to kilkugodzinne spotkania w maksymalnie 16-osobowych grupach, na których poznacie Państwo możliwości wybranych przez nas rozwiązań. W trakcie szkolenia każdy z uczestników będzie miał okazję do praktycznego zapoznania się z możliwościami omawianych urządzeń i rozwiązań systemowych. Szkolenia prowadzone są w sposób przystępny dla każdego, niezależnie od stopnia znajomości danej tematyki. Każdy z uczestników, po ukończeniu szkolenia otrzyma certyfikat będący potwierdzeniem nabytej wiedzy. Informacja o terminie pojawi się z miesięcznym wyprzedzeniem, wtedy też możliwa będzie kupno biletów na szkolenie. Zapisy i rejestracja na przyszłe szkolenia możliwa jest w dowolnym momencie. Aby zapisać się na listę oczekujących, prosimy o wysłanie maila na marta@alfatronik.com.pl. Osoby zapisane otrzymają możliwość zakupienia biletów w pierwszej kolejności.

Tematy najbliższych szkoleń:

Najbliższe szkolenia: termin nie został jeszcze ustalony. 

 

Szkolenia indywidualne

Organizujemy również szkolenia indywidualne dostosowane do potrzeb klienta, które prowadzone są w małych grupach i komfortowych warunkach. Termin i miejsce szkolenia jest uzgadniany indywidualnie. Każdy z uczestników, po ukończeniu szkolenia indywidualnego otrzyma certyfikat będący potwierdzeniem nabytych umiejętności. W celu umówienia terminu i miejsca szkolenia prosimy o kontakt email: marta@alfatronik.com.pl.