Szkolenie z wykrywania podsłuchów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych szkoleń grupowych i indywidualnych

Alfatronik od 20 lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań inwigilacyjnych i kontrinwigilacyjnych klientom prywatnym, instytucjom rządowym i prywatnym detektywom z całej Polski. Dzięki temu wiemy jaki sprzęt jest niezawodny, czego brakuje na rynku oraz jak dane urządzenie sprawdza się w terenie. Współpraca ta i płynące z niej wnioski zaowocowała organizowaniem cyklu szkoleń poszerzające wiedzę z obszaru elektroniki detektywistycznej. Jeśli są Państwo zainteresowani przeszkoleniem w innym obszarze,na innego rodzaju sprzęcie lub w innej formie, prosimy o kontakt. Chętnie rozszerzymy swoją działalność szkoleniową, tak by odpowiadała Państwa potrzebom. Zapraszamy do współpracy.


Szkolenia grupowe

Szkolenia grupowe to kilkugodzinne spotkania w maksymalnie 16-osobowych grupach, na których poznacie Państwo możliwości wybranych przez nas rozwiązań. W trakcie szkolenia każdy z uczestników będzie miał okazję do praktycznego zapoznania się z możliwościami omawianych urządzeń i rozwiązań systemowych. Szkolenia prowadzone są w sposób przystępny dla każdego, niezależnie od stopnia znajomości danej tematyki. Każdy z uczestników, po ukończeniu szkolenia otrzyma dyplom będący potwierdzeniem uczestnictwa. Nasze szkolenia przeprowadzane są w sposób praktyczny przez wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny inwigilacji i kontrinwigilacji.  Zapisy na listę oczekujących na szkolenie możliwe jest w dowolnym momencie przed uruchomieniem sprzedaży. Osoby zapisane otrzymają możliwość wykupienia uczestnictwa w pierwszej kolejności. Opłacenie uczestnictwa możliwe będzie za pośrednictwem sklepu internetowego na minimum miesiąc przed planowaną datą szkolenia. W sprawie zapisów na listę oczekujących prosimy o kontakt na maila marta@alfatronik.com.pl

Tematy najbliższych szkoleń:

 

 

Szkolenia indywidualne

Organizujemy również szkolenia indywidualne dostosowane do potrzeb klienta, które prowadzone są w małych grupach i komfortowych warunkach. Termin i miejsce szkolenia jest uzgadniany indywidualnie. Każdy z uczestników, po ukończeniu szkolenia indywidualnego otrzyma dyplom będący potwierdzeniem uczestnictwa. W celu umówienia terminu i miejsca szkolenia prosimy o kontakt email: marta@alfatronik.com.pl.

Tematy szkoleń: