Szkolenie z wykrywania - sala szkoleniowa

Szkolenie z wykrywania 01.03.2017 Warszawa

Zapraszamy na bezpłatne „Szkolenie z wykrywania”

We wcześniejszych wpisach mogli Państwo przeczytać o profesjonalnych wykrywaczach Piranha ST-31M i Cayman ST-403 Postanowiliśmy pokazać, jak w praktyce wyglądają możliwości tego sprzętu organizując Szkolenie z wykrywania, które jest też rzadką okazją przetestowania własnoręcznie omawianych wykrywaczy.

Cel spotkania

Głównym celem spotkania jest podniesienie świadomości z obszaru zagrożeń związanych z inwigilacją oraz przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu ochrony informacji i wykorzystania urządzeń podnoszących poziom bezpieczeństwa w firmie. Oprócz tego, wiedza zdobyta na spotkaniu zapewni potrzebne kompetencje do wyboru odpowiednich narzędzi kontrinwigilacyjnych oraz ich samodzielnej obsługi.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z zagrożeniami, jakie niesie za sobą rozwój nowych technologii oraz dowiedzą się o metodach współczesnej inwigilacji. Opowiemy, jak radzić sobie z wykrywaniem tego typu zagrożeń oraz jakie wykrywacze są najskuteczniejsze. W tym celu zaprezentujemy praktyczne użycie wykrywacza urządzeń inwigilujących Piranha ST-30M oraz wykrywacza złącz nieliniowych Cayman ST-403, aby pokazać, w jaki sposób odnaleźć i zneutralizować każde urządzenia podsłuchowe i dyktafony. Każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną możliwość przetestowania omawianych urządzeń.

Dlaczego Piranha i Cayman?

Są to profesjonalne urządzenia, dające najwyższy poziom pewności, że sprawdzone pomieszczenie jest lub nie jest inwigilowane. Wykrywacz zagrożeń Piranha ST-31M umożliwia wykrycie każdego urządzenia podsłuchowego, wysyłającego informacje drogą radiową, kamer bezprzewodowych oraz wszystkich urządzeń elektronicznych działających w pobliżu, co jest możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi pola elektromagnetycznego. Dodatkowo, pozwala sprawdzić sieci elektryczne i telefoniczne. Wykrywacz złącz nieliniowych Cayman pozwala na dokładne zlokalizowanie wszelkiego typu ukrytych urządzeń nagrywających jak dyktafony i rejestratory video. Detektor wysyła wiązkę fal i bada odbite echo, które jest charakterystyczne dla złącz nieliniowych i półprzewodników. Umożliwia wykrycie każdego urządzenia, nawet wyłączonego i tak małego jak karta SIM.

Kiedy i gdzie?

Szkolenie odbędzie się 1 marca 2017 roku, o godzinie 10:00 w Centrum Żoliborz, które mieści się przy Pl. Inwalidów 10 w Warszawie. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek, atrakcyjne warunki współpracy oraz dyplom ukończenia szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zainteresowane osoby prosimy o rezerwację internetową lub telefoniczną pod numerem 506-469-296.

 

 

Tagi: , , , .

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *