Szkolenie z wykrywania 2018

Szkolenie z wykrywania 2018 – 6 oraz 7 lutego

Piranha ST-31M i Cayman ST-403 są urządzeniami doskonale znanymi wielu specjalistom. Jest to profesjonalny sprzęt o doskonałych parametrach i wielu możliwościach. O tym, jak w pełni wykorzystać ich potencjał, ale też jak rozpocząć swoją przygodę z tymi wykrywaczami, opowiemy na szkoleniu organizowanym przez nas po raz drugi. Szkolenie z wykrywania 2018

Cel spotkania

Głównym celem spotkania jest przekazanie wiedzy jak używać Piranha ST-031M, Cayman ST-403, JJN CAM-105W  oraz JJN PRO M10FX. Na szkoleniu z wykrywania 2018 zademonstrujemy, w jaki sposób wykryć urządzenia inwigilujące w różnych warunkach oraz umożliwimy praktyczną naukę podczas samodzielnego wykrywania. Będziemy mówić prosto o sprawach technicznych, a szkolenie poprowadzą praktycy wykrywania oraz specjaliści ds. urządzeń inwigilacyjnych i kontrinwigilacyjnych.  Zachęcamy uczestników do przyniesienia na spotkanie własnych wykrywaczy.

Dlaczego Piranha i Cayman?

szkolenie z wykrywania 2018 - piranha

Piranha ST-31M i Cayman ST-403 to profesjonalne wykrywacze zwiększające poziom bezpieczeństwa informacyjnego sprawdzanych lokalizacji. Wykrywacz zagrożeń Piranha ST-31M pozwala na wykrycie każdego urządzenia wysyłającego sygnały, a dzięki wbudowanemu czujnikowi pola elektromagnetycznego – każdego innego działającego urządzenia. Przeprowadziliśmy test urządzenia, zapoznać się z nim można tu: Nasz test wykrywacza zagrożeń Piranha ST-031M.

Wykrywacz złącz nieliniowych Cayman ST-403 jest wykrywaczem doskonale sprawdzającym się do neutralizowania wszelkich urządzeń niewysyłających sygnału, a w szczególności tych ukrytych. Umożliwia wykrycie każdego urządzenia, nawet wyłączonego i tak małego jak karta SIM. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym testem urządzenia: Testujemy analizator złącz nieliniowych CAYMAN ST-403.

Kiedy i gdzie odbędzie się szkolenie z wykrywania 2018?

Szkolenie z wykrywania 2018 odbędzie się w dwóch terminach 6 oraz 7 lutego tego roku, o godzinie 12:00, w Centrum Żoliborz, które mieści się przy Pl. Inwalidów 10 w Warszawie. Dla uczestników przewidziany jest ciepły posiłek, korzystne zniżki na zakup wykrywaczy z naszej oferty oraz dyplom uczestnictwa w szkoleniu. Czas trwania szkolenia to 3-5 godzin.

Cena szkolenia za osobę – 350 zł. Do udziału w szkoleniu uprawnia potwierdzenie zakupu przesłane drogą mailową po zakupie.

Możliwość dokonania opłaty uczestnictwa na naszym sklepie: Szkolenie grupowe – Wykrywanie. Liczba miejsc ograniczona.

W razie pytań prosimy o kontakt na marta@alfatronik.com.pl

Tagi: .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *