Szkolenie z wykrywania urządzeń – dlaczego warto?

Rynek urządzeń szpiegowskich bardzo mocno się rozszerza – urządzeń, które mogą być wykorzystane niekiedy przeciwko tobie. Żeby uchronić się przed skutkami szpiegostwa musisz podjąć stanowcze działania. Szkolenie z wykrywania urządzeń do nich należy.

Do jednorazowego przeszukania pomieszczenia pod kątem urządzeń szpiegowskich warto wynająć wyspecjalizowaną firmę. W przypadku, gdy czynności te będzie w twoim otoczeniu wykonywana systematycznie – warto poznać tajniki i wykonywać je samemu. Do kogo adresowane jest więc szkolenie z wykrywania urządzeń?

Kto powinien przejść szkolenie z wykrywania urządzeń?

Priorytetową grupą, która powinna poznać tajniki działania urządzeń szpiegowskich i sposoby na ich wykrycie są służby. Zarówno osoby, które działają w specjalnych jednostkach państwowych jak i policjanci mogą mieć na co dzień do czynienia z powszechnym szpiegostwem. Nie mogą się też narazić na przechwycenie tajnych i poufnych informacji. Nawet, jeżeli w służbach są prowadzone obowiązkowe szkolenia z wykrywania urządzeń, to warto zainwestować w dodatkowe – poznasz dzięki nim specyfikację najnowszych sprzętów, zarówno szpiegowskich, jak i nowinek do ich lokalizacji.

W drugiej grupie, która też powinna pomyśleć nad szkoleniem są detektywi i służby ochroniarskie. W pierwszym przypadku prywatny śledczy musi unikać dekonspiracji i ujawnienia danych poufnych, które posiada. Firmy ochroniarskie mogą natomiast rozszerzyć zakres swoich usług o wykrywanie urządzeń do podsłuchu czy kamer, co jeszcze bardziej zabezpieczy klienta.

Szkolenie z wykrywania urządzeń to świetna inwestycja dla firm ochroniarskich, które mogą poszerzyć pakiet świadczonych usług (fot. www.pickpik.com/stainless-steel-zoo-park-park-avenue-black-ceramic-wall-93626)

Szkolenie z wykrywania urządzeń to świetna inwestycja dla firm ochroniarskich, które mogą poszerzyć pakiet świadczonych usług (fot. www.pickpik.com/stainless-steel-zoo-park-park-avenue-black-ceramic-wall-93626)

W szkolenie mogą zainwestować również biznesmeni, naukowcy czy inne osoby, które mają poufną wiedzę. Dzięki inwestycji w odpowiedni sprzęt i szkoleniu, będziesz mógł bezpiecznie pracować nad innowacyjnym patentem czy robić interesy.

Czego możesz spodziewać się na szkoleniu?

Szkolenie z wykrywania urządzeń skupia się przede wszystkim na zaawansowanej i skutecznej obsłudze urządzeń wykrywających. Prelegenci i szkoleniowcy zaprezentują działanie sprzętów takich jak wykrywacz Piranha 031M, 131, 500, Cayman ST -402/403 czy analizator JJN HSA-Q1. To czołówka światowa w tym sektorze, używane przez specjalistów na całym świecie.

Podczas szkolenia dowiesz się w jaki sposób wykryć urządzenia inwigilujące (podsłuchy czy kamery) w trudnych warunkach, będziesz miał okazję w praktyce sprawdzić jak odbywa się proces wykrywania takich sprzętów oraz poznasz tajniki techniczne. Uczyć będą cię doświadczeni specjaliści ds. urządzeń inwigilacyjnych i kontrinwigilacyjnych, a także praktycy w wykrywaniu sprzętu szpiegowskiego. Co ważne, na spotkania możesz przynieść własny sprzęt, a my zachęcamy do zadawania pytań.

Szkolenie z wykrywania urządzeń organizuje Alfatronik, czyli firma, która od 25 lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań inwigilacyjnych i kontrinwigilacyjnych klientom prywatnym, instytucjom rządowym i prywatnym detektywom z całej Polski.

Piranha ST-031M to sprzęt dla profesjonalistów, na którym pracują uczestnicy szkolenia (fot. Materiały własne)

Piranha ST-031M to sprzęt dla profesjonalistów, na którym pracują uczestnicy szkolenia (fot. Materiały własne)

Dostosuj szkolenie do swoich wymagań

Organizowane szkolenie z wykrywania urządzeń ma różne tryby przeprowadzania. Możesz umówić się na specjalne, indywidualne nauczanie z tej kwestii. Szkolenie indywidualne odbędzie się w czasie i miejscu odpowiednim dla ciebie. Obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną z działania wykrywacz jak i kwestie praktyczne. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz specjalny certyfikat, który będzie świadczył o wiedzy i umiejętnościach pozyskanych na kursie. Czas takiego szkolenia waha się od 3 do 5 godzin.

Możliwe są również szkolenia grupowe, dla maksymalnie 16 osób. Taki tryb polecamy m.in. służbom, agencjom detektywistycznym czy firmom ochroniarskim, które mogą wysłać swoich pracowników. Kurs również trwa kilka godzin. Grupa zostanie uruchomiona w przypadku zebrania się minimalnej liczby uczestników.

Niezależnie jaki tryb wybierzesz, szkolenie z wykrywania urządzeń to świetna inwestycja w wiedzę i praktyczne umiejętności. Te z pewnością przydadzą się w pracy zawodowej, rozszerzając twoje kompetencje i zakres świadczonych usług.

Tagi: , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *