Europoltech 2017 logo

Targi bezpieczeństwa EUROPOLTECH 2017 – Nasza fotorelacja

Jakiś czas temu mieliśmy okazję wziąć udział w jednej z najważniejszych imprez branżowych w kraju. Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2017 w dniach  26- 28 kwietnia w tym roku odbyły się w Gdańsku. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tej imprezy.

EUROPOLTECH – międzynarodowe targi

EUROPOLTECH współorganizowane jest przez Komendę Główną Policji i służby Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojska Specjalne oraz Żandarmerię Wojskową. Taka współpraca gwarantuje wysoki poziom targów i wydarzeń towarzyszących. Wystawcy prezentują rozwiązania z obszaru techniki operacyjnej, teleinformatyki, kryminalistyki, ochrony obiektów i osób oraz wielu innych obszarów.  Ponadto na targach mamy możliwość namacalnego kontaktu ze sprzętem. Wielu wystawców daje możliwość samodzielnych testów, co z pewnością jest nie tylko dodatkową atrakcją, ale również dodaną wartością merytoryczną.

Wystawcy na targach EUROPOLTECH 2017

Zakres tematyki wystawienniczej był ogromny. Mogliśmy oglądać analizatory widma, podsłuchy, mini kamerki, ale również sprzęty zupełnie nie związane z naszą branżą. Oglądaliśmy ekspozycje, szyb kuloodpornych, domowego użytku testerów do wykrycia narkotyków, noktowizorów czy słuchawek ochronnych.  Oczywiście nasze największe zainteresowanie wzbudziła ekspozycja dronów i statków bezzałogowych. Podczas targów odbyła się oficjalna premiera pistoletu CZ P-10C, a 27 kwietnia miało miejsce testowanie broni w Gdańskim Centrum Strzeleckim.

Fotorelacja z EUROPOLTECH 2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej wizyty na Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2017.

Europoltech 2017 zespół AlfaTronik

AlfaTronik na targach Europoltech 2017

Europoltech 2017 AW101

Śmigłowiec wielozadaniowy Agusta Westland AW101

Europoltech 2017 Agusta AW169

Helikopter AW169 – mniejszy brat AW189

Europoltech 2017 Drozd

Bezzałogowy statek powietrzny Drozd

Europoltech 2017 jastrząb Hertz System

Jastrząb – neutralizator dronów firmy Hertz System

Europoltech 2017 Pojazdy ŻW

EUROPOLTECH 2017 : Samochód Żandarmerii Wojskowej

Europoltech Alfatronik Bombsquad

Zespół AlfaTronik przy pojeździe saperów

Europoltech 2017 szyby kuloodporne ekspozycja

Szyby kuloodporne

Europoltech 2017 LIVEU LU600

Zestaw do transmisji obrazu na żywo LIVEU Lu600

Europoltech 2017 TiCAM 600

Taktyczne kamery termo-nokto wizyjne TiCAM

Europoltech testy nakrotekowe Securetec

Polskie, kontaktowe testy narkotykowe.

Europoltech 2017 Gratten

Analizator widma GA4063 3 GHz

Europoltech 2017 maskownice obiektywów

Zestaw obiektywów z maskownicami do miniaturowych kamer

Europoltech 2017 PIAP FENIX i GRYF

Roboty saperskie firmy PIAP – na pierwszym planie PIAP FENIX

Targi EUROPOLTECH 2017 zrobiły na nas bardzo duże wrażenie! Przekrój wystawców i asortymenty z obszaru bezpieczeństwa był ogromny.
Z pewnością pojawimy się na kolejnych edycjach.

Tagi: , .

Komentarzy: 2

  1. Baardzo żałuję, że Europoltech mnie ominął!! Za daleko do Gdańska trochę, niestety. Sam bym zobaczył drony, ale modele helikopterów mnie ujęły, analizatory widma, pewnie też bardzo dużo podsłuchów było? Świetna sprawa, zazdroszczę i pozdrawiam!

  2. każdy facet tam bawi się jak w najlepszym wesołym miasteczku 🙂 jestem amatorem, ale europoltech to dla mnie pozycja obowiązkowa. Bawiłem się świetnie i nie odpuszczę kolejnej edycji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *