Milipol Paris 2017 - Hala nr 6

Targi bezpieczeństwa Milipol Paris 2017 – Nasza fotorelacja

Dwa tygodnie temu odbyła się dwudziesta edycja międzynarodowych targów policyjnych Milipol w Paryżu.  W ciągu 4 dni w jednym miejscu zebrało się tysiąc wystawców z 55 krajów i ponad 24 tysiące odwiedzających w tym my. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej imprezy.


MILIPOL PARIS 2017 – międzynarodowe targi

MILIPOL PARIS 2017 organizowane są pod auspicjami francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych we współpracy z kilkoma organami rządowymi. Od dwóch dziesięcioleci firma MILIPOL PARIS 2017 cieszy się światowym statusem wiodącej imprezy poświęconej profesjonalistom w dziedzinie bezpieczeństwa.  W tym roku, jak i w latach poprzednich, wysoki poziom targów i wydarzeń towarzyszących był doskonałą przestrzenią dla spotkań z nowymi technologiami i nawiązywania współpracy biznesowych. Wystawcy prezentowali technologie przeznaczone do ochrony danych, obrony cywilnej, kryminalistyki, bezpieczeństwa publicznego czy walki z cyberprzestępczością. Dla nas największą zaletą targów jest jak zwykle możliwość organoleptycznego poznania sprzętów. Zdjęcia i opisy nigdy nie zastąpią realnego kontaktu z urządzeniem.


Wystawcy na targach MILIPOL PARIS 2017

Zakres wystawienniczy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Mimo iż główny cel targów to współpraca biznesu ze służbami porządkowymi, to i my mieliśmy co oglądać. Ogromny obszar związany z technologią do inwigilacji i kontrinwigilacji, ale też różnego rodzaju pojazdy, akcesoria, uniformy, broń, sprzęty do obserwacji czy komunikacji. Na targach można było spotkać nie tylko wiele firm z branży, ale też stowarzyszenia i organizacje rządowe oraz posłuchać interesujących prelekcji na temat bezpieczeństwa.


Fotorelacja z MILIPOL PARIS 2017

Poniżej mini relacja z targów MILIPOL PARIS 2017. Wybaczcie nam niewielką liczbę zdjęć w galerii, byliśmy mocno pochłonięci oglądaniem sprzętów i czasami zapominaliśmy uruchomić aparat.

Milipol Paris 2017 targi

Widok na Targi Milipol Paris 2017

Milipol Paris 2017 radiowóz rozpoznający osoby w tłumie

Radiowóz rozpoznający osoby

Milipol Paris 2017 - zestaw do otwierania zamków

Zestaw zaawansowanych wytrychów do otwierania zamków

Targi Milipol Paris 2017 Predatorzy

Szefowa i Predator 🙂

Milipol Paris 217 - eiffle tower

Chwila zwiedzania – Wierza Eiffla w naszym obiektywie

Milipol Paris 2017 - broń

Wystawa IWI działającej na rynku broni od 1933 roku. Na pierwszym planie karabin IWI Galil Ace Rifle 7.62 NATO – .308 z nasadką taktyczną i optyką, a dalej IWI Tavor w róznych wersjach i konfiguracjach.

Milipol Paris 2017 Oscor

Legendarny analizator spektrum – OSCOR Blue firmy REI

Milipol Paris 2017 -Alfatronik

Ten Pan miał 100% naszej uwagi. Elektroniczne drobiazgi, o których opowiadał robiły wielkie wrażenie.

Producent umundurowania galowego i polowego

 

Milipol Paris 2017 - Victorinox

Stoisko Victorinox’a z ich nieśmiertelnymi scyzorykami i multitool’ami.

 

MILIPOL PARIS 2017 to tuż obok targów CEBIT największa impreza tego typu na jakiej do tej pory byliśmy i zrobiła na nas ogromne wrażenie. Z pewnością pojawimy się na kolejnych edycjach. Przed nami również planowane wyjazdy na targi do Londynu, Dubaju i Szanghaju.

Tagi: , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *