WSPÓŁPRACA

Z nami otworzysz biuro detektywistyczne, sklep internetowy z akcesoriami detektywistycznymi, zabezpieczysz firmę i majątek. Zapewniamy obsługę logistyczną oraz fachowe doradztwo w dziedzinach techniki operacyjnej

Jako wieloletni producent i importer sprzętu detektywistycznego oraz urządzeń do monitoringu i zabezpieczenia mienia zapraszamy firmy do współpracy, w ramach, której możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny dla odbiorców hurtowych, do dalszej odsprzedaży oraz przygotować specjalne oferty dla odbiorców instytucyjnych. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjno-pomiarowe, oparte na sprzęcie Rhode & Schwarz i HP, co pozwala nam utrzymać powtarzalność serii oraz optymalne parametry produktów.

Współpraca hurtowa

Firma AlfaTornik jest obecna na rynku od 1992 roku, budując zaufanie wśród kontrahentów detalicznych i hurtowych z całego świata. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie testujemy w naszej pracowni na specjalistycznych przyrządach. Testy w tzw. "warunkach operacyjnych" przeprowadzają dla nas m.in. licencjonowani detektywi oraz agencje państwowe.

Dołącz do grona naszych partnerów już dziś! Dzięki współpracy, razem udoskonalimy nasze produkty na bieżąco sprawdzając jakość urządzeń w praktycznych testach.

Formularz

W celu otrzymania dostępu do cen hurtowych prosimy o wypełnienie formularza

Nazwa firmy*

Adres email*

Telefon kontaktowy*

Osoba kontaktowa

NIP*

Załącznik:

Treść wiadomości*