WSPÓŁPRACA Z ALFATRONIK

Firma AlfaTornik jest obecna na rynku od 1992 roku, budując zaufanie wśród kontrahentów detalicznych i hurtowych z całego świata. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie testujemy w naszej pracowni na specjalistycznych przyrządach. Testy w tzw. "warunkach operacyjnych" przeprowadzają dla nas m.in.licencjonowani detektywi oraz agencje państwowe. Z nami otworzysz biuro detektywistyczne, sklep internetowy ze specjalistycznym sprzętem, szkołę detektywistyczną oraz zabezpieczysz firmę i majątek. Rozpoczynając współprace z nowym partnerem, proponujemy warunki korzystne dla obu stron. Dbamy o dobre relacje i o długotrwałą współpracę. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej o nas na podstronie: AlfaTronik - kilka słów o nas

Współpraca hurtowa

Współpraca z detektywami i biznesem

Od wielu lat współpracujemy z partnerami biznesowym w tym z biurami detektywistycznymi. Techniczne i merytoryczne wsparcie pozwoli nowo otwartym biurom detektywistycznym na szybkie wejście na rynek. Zapewniamy fachowe doradztwo w dziedzinie techniki operacyjnej. Sprowadzamy sprzęt na zamówienie, realizujemy przeróbki urządzeń dostosowanych do zlecenia oraz kamuflaże. Świadczymy usługi w zakresie wykrywania urządzeń podsłuchowych wykorzystywanych do prowadzenia inwigilacji. Posiadamy kompetentną kadrę i specjalistyczny sprzęt, co pozwala nam na wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami detektywistycznymi na zasadzie outsourcingu. Taka współpraca pozwala detektywom na dostarczenie kompleksowej usługi bez konieczności inwestowania w profesjonalny sprzęt i przeszkolenie pracownika. Jest to rozwiązanie korzystne dla wizerunku eksperta, gdyż wykrywania są wykonywane pod marką firmy zlecającej. Ponadto współpracujący z nami partnerzy mają możliwość uczestniczenia w darmowych szkoleniach sprzętowych i otrzymują od nas materiały przydatne w pracy. Co więcej, atrakcyjne rabaty pozwalają zakupić specjalistyczny sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach.

Współpraca z klientem instytucjonalnym

Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb klienta instytucjonalnego. Jesteśmy gotowi sprowadzić rozwiązania spoza naszej standardowej oferty. Od lat świadczymy usługi z zakresu szkoleń, konsultacji, zaopatrzenia w urządzenia techniki specjalnej i operacyjnej, wykrywania urządzeń podsłuchowych i monitorujących w przestrzeniach samorządowych oraz państwowych. Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie wykonywanych czynności. Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę szkoleniową dostosowaną do potrzeb instytucji. Zapewniamy przygotowanie ofertowe z uwzględnieniem specyfiki realizowanych przez klientów instytucjonalnych, zadań. Gwarantujemy dyskrecję i zachowanie poufności.  W strefie niejawnej mogą Państwo zobaczyć urządzenia przeznaczony jedynie na rynek instytucjonalnym. W tej sekcji umieszczamy specjalistyczne urządzenia najwyższej klasy nieobecne na rynku cywilnym. Aby uzyskać dostęp do strefy niejawnej, należy wysłać zapytanie na maila info@alfatronik.com.pl

Współpraca ze sklepami internetowymi

Jako wieloletni producent i importer sprzętu detektywistycznego oraz urządzeń do monitoringu i zabezpieczenia mienia zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe.  W ramach stałej  współpracy oferujemy atrakcyjne ceny dla odbiorców hurtowych, do dalszej odsprzedaży. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjno-pomiarowe, oparte na sprzęcie Rhode & Schwarz i HP, co pozwala nam utrzymać powtarzalność serii oraz optymalne parametry produktów. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie testujemy w naszej pracowni na specjalistycznych przyrządach. Testy w tzw. warunkach operacyjnych przeprowadzają dla nas m.in. licencjonowani detektywi oraz agencje państwowe.

Współpraca z instytucjami szkolącymi

Chętnie nawiążemy współprace z instytucjami szkoleniowymi, uczelniami wyższymi i szkołami zawodowymi. Nasza wiedza i merytoryczne przygotowanie z zakresu znajomości sprzętu detektywistycznego, technik operacyjnych, elektroniki i radiotechniki pozwala nam przeprowadzać merytoryczne przeszkolenie dla reprezentantów takich zawodów jak: detektyw, technik policyjny, czy pracownik ochrony. Oferujemy korzystne rabaty na zakup urządzeń w naszym sklepie dla absolwentów szkół i kursów.

Dołącz do grona naszych partnerów już dziś!

FORMULARZ

W celu otrzymania dostępu do cen hurtowych prosimy o wypełnienie formularza

Nazwa firmy*

Adres email*

Telefon kontaktowy*

Osoba kontaktowa

NIP*

Załącznik:

Treść wiadomości*