motocykl - lokalizator GPS

Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą – lokalizator GPS

W kwietniu w całej Polsce odbędzie się inauguracja otwarcia sezonu motocyklowego. Jedna z imprez odbędzie się w Częstochowie gdzie odbędzie się XIII zlot motocyklistów im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego, a w niedzielę podczas mszy świętej na Jasnej Górze zostaną poświęcone nie tylko motocykle, ale również wszystkie Maszyny „fanów wolności i wiatru we włosach” takie jak quady, skutery i rowery. Oczywiście święcenia, święceniami, ale tak jak mówi stare przysłowie „Strzeżonego, Pan Bóg strzeże” więc o maszyny trzeba zadbać również w inny sposób. Pełny efekt uzyskamy święcąc pojazdy wyposażone w lokalizator GPS. 🙂

Uwaga złodziej! Postaw na zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą!

lokalizacja GPS vs złodziej

Bez koła nie pojedzie. A jednak…

Wszędzie dookoła  pojawiają się jeźdźcy na swoich motocyklach, rowerach, skuterach i quadach przyciągając zainteresowanie innych użytkowników dróg. Niestety „Entuzjastami” takich pojazdów są też złodzieje, dla których cudze pojazdy stanowią łakome kąski. Złodziejowi niekiedy potrzeba mniej niż minutę by ukraść nasz rower czy motocykl,  a to dlatego, że najczęściej rowery i motocykle są słabiej zabezpieczone niż samochody, a w dodatku ich masa i wymiary są znacznie mniejsze przez, co łatwiej nimi odjechać lub je ukryć. Szanse na odnalezienie skradzionego rowery czy motocykla są znacznie większe, o ile wyposażyliśmy pojazd w urządzenie do namierzania pozycji – lokalizator GPS.

Lokalizator GPS, ale jaki?

W ofercie sklepu detektywistycznego AlfaTronik  znajduje się wiele rodzajów lokalizatorów GPS dostosowanych do różnego rodzaju zadań. Jedne charakteryzują się bardzo długim czasem pracy, inne można podłączyć do zasilania, a jeszcze inne mogą raportować w bardzo małych odstępach czasu. Wszystkie jednak mają również cechę wspólną – W razie kradzieży pojazdu umożliwiają bardzo dokładne ustalenie aktualnej pozycji i kierunku w którym przemieszcza się skradziony rower czy skuter. Producenci urządzeń lokalizujących konstruują lokalizatory w sposób pozwalający wykorzystać je do zabezpieczenia roweru, skutera, quada lub motocykla – wszystko przez przemyślany kamuflaż i niewielkie rozmiary.

zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą: lokalizator GPS - alfatrack

Lokalizator GL-300 w systemie lokalizacji GPS, GLONASS AlfaTRACK S-300

System lokalizacji AlfaTrack S-300

 • System tworzony w oparciu, o opinie i potrzeby klientów
 • 4 dni ciągłej pracy i ponad tydzień w trybie czuwania
 • Wysoka precyzja lokalizacji oparta na technologii GPS i GLONASS
 • umożliwia szybki dostęp do informacji o położeniu z dowolnego miejsca na świecie.
 • Czytelne raporty i historia przejazdu dostępne są po zalogowaniu na dedykowanej platformie

­

Lokalizator w lampie rowerowej

Lokalizator GPS w lampie rowerowej.

Lokalizator GPS w lampie rowerowej LOKA-418

 • Doskonały kamuflaż
 • Długi czas czuwania: do 60 dni
 • Precyzyjna lokalizacja: 5 metrów
 • Raportowanie na telefon komórkowy
 • Wodoodporny

Zapraszam na stronę sklepu gdzie można zobaczyć wszystkie modele i zapoznać się z ich parametrami technicznymi. Istnieje możliwość modyfikacji urządzeń i dostosowania do potrzeb klienta. Technicy z AlfaLAB służą pomocą również telefonicznie.

Dalej link do odpowiedniego działu w naszym sklepie: Lokalizacja pojazdów.

Warto pamiętać, że lokalizator GPS idealnie sprawdzi się również w przypadku innych pojazdów dwukołowych 🙂 Właścicieli rowerów zapraszamy do naszego artykułu: Lokalizator gps do roweru – jaki sprawdzi się najlepiej?

Tagi: , , , , , .

Komentarzy: 8

 1. Macie brdzo dużą ofertę, jeśli chodzi o lokalizację, za co muszę pochwalić. Lokalizator gps do motocykla to inwestycja niezbędna. Prezentowany tutaj gl-300 jest precyzyjny, a i 4 dni działania jest po prostu świetne.korzystam tego lata i o nic nie muszę się martwić.

 2. zrezygnowałem z auta na rzecz motocykla. nie stoję w korkach, mam więcej czasu. jednak w pracy ciągle najchętniej bym zerkał za okno, czy wszystko z moim skarbem dobrze. Motory sprawiają wrażenie łatwiejszych do ukradzenia. Tym bardziej na dużych parkingach, gdzie wszyscy są anonimowi. dlatego zabezpieczenie motocykla nadajnikiem od razu mnie przekonało. mam spokojną głowę, a to odbija się na moich wynikach pozytywnie.

 3. moja Honda stoi niby w garaży podziemnym ale nie mamy oddzielnych bram. Dlatego ktoś spokojnie mógłby sobie „pożyczyć” mój sprzęt. Inwestycja w zabezpieczenie motocykla to pikuś przy stracie swojej maszyny

 4. widziałem po swoim, że dwa razy ktoś kombinował przy sprzęcie. warto o czymś konkretnym pomyśleć zanim będzie za późno. bo potem szukaj igły w stoguuu

 5. wciąż trwa wyścig zbrojeń ze złodziejami. Motor, a co dopiero rower łatwo ukryć na jakiś czas. Mnie mój kosztował prawie 40 tysięcy złotych, to prawie jak samochód. dodatkowe zabezpieczenia to przy tej cenie pikuś, a wiele trosk spada natychmiast z głowy

 6. Hej, a ktoś ma już może jakiś sprawdzony GPS na motocykl, żeby mógł mi konkretnie polecić?
  Nie mam weny na szukanie, a już raz złapałem takiego chłystka jak mi się obok mojego moto kręcił.

 7. Jak kupuje sie maszynę za 60 tys. to nie ma co liczyć na fabryczne zabezpieczenia, tylko trzeba wziąc sprawy w swoje ręce. Oczywiście motocykl o każdej wartości należałoby zbaezpieczyć, ale przy takich, które są w cenach samochodu tym bardziej. GPS to podstawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *