Zdrada męża - jak ją wykryć

Zdrada męża – jak ją wykryć?

Kilka tygodni temu, na naszym blogu, pojawił się tekst, zawierający kilka porad dla osób, podejrzewających partnera o zdradę (Porady na zdrady). Kontynuując przemyślenia w tym obszarze, przedstawimy listę rozwiązań technicznych, które mogą być wykorzystane w akcjach wywiadowczych, np. w przypadku podejrzeń o zdradę męża. Z ich pomocą taka sytuacja może być bardzo szybko wykryta!

Opiszemy zarówno zalety jak i ograniczenia każdego z wymienionych rozwiązań. Dzięki temu będą mogli Państwo świadomie wybrać odpowiednią technologię.  Spyphone, ukryta kamera, dyktafon szpiegowski czy podsłuch, po tym tekście wybór z pewnością będzie łatwiejszy.

Zdrada męża – zacznijmy od podsłuchu…

Zdrada męża to niełatwa sytuacja dla każdej kobiety. Bardzo trudno taki fakt w ogóle jest wykryć i tutaj z pomocą każdej kobiecie przyjdą nowoczesne technologie. Pierwszym urządzeniem, któremu warto się przyjrzeć jest podsłuch.

Podsłuch radiowy to dobre rozwiązanie

Istnieje kilka rodzajów podsłuchów, działających w różnych technologiach, przez co różniących się zastosowaniem. Starsze podsłuchy, działające w technologii radiowej, powoli zostają wyparte przez technologie GSM. Warto jednak pamiętać, jakie zalety mają te starsze rozwiązania.
Po pierwsze zalecamy użycie takich podsłuchów w sytuacji, gdy ważny jest dla nas czas pracy. Większość podsłuchów radiowych nie wymaga podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania. To ogromna zaleta gdy w grę wchodzi zdrada męża. Po drugie, warto zastanowić się nad wyborem pluskwy radiowej, gdy warunki nagrywania odbiegają od ideału. Jakość dźwięku nagrania jest bardzo dobra, a mikrofon potrafi zebrać dźwięk nawet do 15 metrów. Ponadto tego typu rozwiązania są niewielkich rozmiarów. Pluskwa radiowa nie przekracza wielkości 5 złotowej monety, dzięki temu nie sprawia trudności w podrzuceniu nawet mało doświadczonym szpiegom. Co jeszcze?

Ogromnym plusem jest anonimowość podsłuchu radiowego. Osoba (mąż lub kochanka), która odnajdzie takie urządzenie, nie będzie w stanie namierzyć osoby szpiegującej, czego niestety nie możemy powiedzieć o GSMach. Minusy? Jeden, ale potężny. Ograniczona odległość podsłuchiwania przez taką pluskwę do kilku metrów.

Podsłuch radiowy jest bardzo skuteczny, jednak ogranicza go dystans (fot. pixabay.com)

Podsłuch radiowy jest bardzo skuteczny, jednak ogranicza go dystans (fot. pixabay.com)

Warto też wybrać podsłuch GSM

Kolejną  kategorią podsłuchów jest już wyżej wspomniany podsłuch GSM. Taki podsłuch ma ogromną zaletę – nieograniczony zasięg działania. GSMy wykorzystują te same karty, co telefony komórkowe i działają w podobny sposób. Aby podsłuchiwać toczące się w okolicy odbiornika rozmowy, należy zadzwonić na numer karty i voilà! Niestety, to rozwiązanie również ma swoje minusy. Wysoki pobór prądu zmusza nas do odpowiedniego zamaskowania podsłuchu. Mamy na to swoje metody. Idealnym miejscem na ukrycie podsłuchu GSM jest listwa zasilająca.
<h3>Inne podsłuchy, których zakup warto rozważyć

Ostatnią grupą podsłuchów są podsłuchy wzmacniające odbierane drgania i przetwarzające je na dźwięk. Takie urządzenia są stosunkowo drogie i mają mocno ograniczone działanie, dlatego nie polecamy ich zakupu osobom prywatnym. W ramach ciekawostki przedstawiamy podsłuch sejsmiczny, czyli tak zwany podsłuch przez ścianę. Podsłuch wykorzystywany jest w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do przestrzeni, którą chcemy podsłuchiwać, a jedynie do ścian do niej przystających. Mimo wszystko tego rodzaju rozwiązania  mają niską przydatność w sytuacjach podejrzenia o zdradę.

Czy dyktafon sprawdzi się w wykrywaniu zdrady męża?

To chyba nasza ulubiona propozycja. Dyktafony ukryte w pendrivie są wydajne, tanie, trudne do wykrycia i nie wzbudzające podejrzeń. Do tego ich mały pobór prądu pozwala na naprawdę długi czas pracy. Nasze dyktafony do zadań specjalnych wyposażone w funkcję VOX uaktywniają się dopiero gdy wychwycą wyraźne dźwięki, dzięki czemu nie musimy potem odsłuchiwać nagranych godzin ciszy. Czy nie jest to rozwiązanie idealne? W następnym punkcie przedstawimy prawdziwego mistrza w inwigilacji podejrzanych o zdradę mężów. Rozwiązanie, któremu trudno się oprzeć.

SMSy, MMSy, zdjęcia, komunikatory, rozmowy, lokalizacja – czyli prywatny szpieg w kieszeni.

Kilka miesięcy temu na ekranach polskich kin można było zobaczyć włoską komedie „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.  Nie chcąc spoilerować powiemy jedynie, że bohaterowie filmu w ramach niewinnej zabawy postanawiają przez jeden wieczór dzielić się ze sobą wszystkim, co pojawi się na ich telefonach – ich osobistych czarnych skrzynkach. A co by było gdybyśmy faktycznie mieli dostęp do telefonu partnera na co dzień? Poznalibyśmy każdy sekret, który przeszedłby przez to urządzenie. To nie jest filmowa fikcja, to jest możliwe!

Spyphone, bo o nim właśnie mowa, wykupujemy na miesiąc, pół roku lub rok. Nie jest on możliwy do znalezienia przez właściciela telefonu, a instalacja zajmuje dosłownie chwile i jest bardzo intuicyjna. A co dokładnie może taki Spyphone?  Uzyskuje dostęp do całego telefonu czyli do SMSów i MMSów, połączeń głosowych, zdjęć i innych multimediów, kontaktów z książki telefonicznej, komunikatorów, aktualnej pozycji GPS, aparatu i podsłuchu otoczenia. Jeśli to będzie za mało, można również uzyskać dostęp do komputera podejrzanego męża.

Zdrada męża może być również wykryta, dzięki jego… komputerowi! Z pomocą każdej kobiecie przyjdzie tutaj Alfalog. To program do szpiegowania komputera – jest on łatwy w instalacji, bardzo trudny do wykrycia przez użytkownika i uzyskuje cenne informacje takie jak maile, historie wyszukiwań, pliki. Ponadto, monitoruje ekran i klawiaturę oraz nagrywa dźwięki z otoczenia.  To jest naprawdę kompleksowe rozwiązanie!

Ukryta kamera prawdę Ci powie

Nagrywanie samego dźwięku, gdy tematem jest zdrada męża, nie zawsze daje całkowitą pewność. W przypadku ukrywanych romansów, partnerzy często powstrzymują się od słów, wymieniając jedynie pożądliwe spojrzenia i gesty. W takich sytuacjach niestety dyktafon czy podsłuch nam nie pomoże. Dopiero ukryta kamera da 100% pewności. Jakie mamy możliwości? Możemy skorzystać z gotowych maskowań w przedmiotach codziennego użytku np. z kamery ukrytej w zegarze lub włączniku światła. Wiąże się to z wprowadzeniem do mieszkania lub biura nowego przedmiotu, który swoim wyglądem może wzbudzać podejrzenia partnera. Gotowe maskowania mają określony przez producenta wygląd i nie zawsze wpisują się w estetykę wnętrza.

Czy zdrada męża jest trudna do udowodnienia? Kamera ukryta w zegarze może w tym pomóc (fot. materiały własne)

Czy zdrada męża jest trudna do udowodnienia? Kamera ukryta w zegarze może w tym pomóc (fot. materiały własne)

Możemy wykorzystać również maskowania w przedmiotach elektronicznych np. kamera ukryta w we wzmacniaczu sygnału WiFi LawMate PV-WB10i. Jeśli chcemy wprowadzić taki przedmiot do biura podejrzanego, to możemy taki gadżet dać w formie prezentu z sugestią o wykorzystaniu podarku w pracy.

Czy wzmacniacz sygnału WiFi może rejestrować obraz? Okazuje się, że... tak!

Czy wzmacniacz sygnału WiFi może rejestrować obraz? Okazuje się, że… tak!

W przypadku chęci kontroli osoby w samochodzie, ciekawym rozwiązaniem może być kamera w uchwycie na telefon LAWMATE PV-PH10. Ten nierzucający się w oczy przedmiot nagrywa obraz w jakości FullHD, pozwala na rejestrowanie 6 godzin materiału, ma system detekcji ruchu i bardzo skuteczny tryb nocny.

Uchwyt do telefonu to świetny sposób rejestracji obrazu w samochodzie (fot. materiały własne)

Uchwyt do telefonu to świetny sposób rejestracji obrazu w samochodzie (fot. materiały własne)

Ostatnia możliwość to zamówienie „szytego na miarę” maskowania. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest to, że używamy do tego przedmiotów znajdujących się w domu, przez co nie wzbudzamy takiego zainteresowania nowo wprowadzonym przedmiotem. W naszej firmie wykonywaliśmy maskowania na zamówienie w doniczkach, w misiach, wieży stereo i wielu innych przedmiotach.

„Gdzie jesteś?” –  „U kumpla.”

Aby zamknąć kwestię inwigilacji niewiernego męża należy również wspomnieć o lokalizatorach GPS. Urządzenia te wpięte np. do samochodu, pozwolą nam śledzić ruchy podejrzanego po mieście. Może chcemy zlokalizować miejsce zamieszkania kochanki, a może chcemy się tylko upewnić, czy delikwent faktycznie odwiedza przyjaciół. Taki GPS może wytrzymać 95 dni, więc jest to rozwiązanie niewymagające częstego ładowania. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, my polecamy GPSy z mocowaniem magnetycznym, dzięki czemu urządzenie jest bardzo łatwe do montażu. Dodatkowy plus takiego rozwiązania  – jeśli złodziej uprowadzi samochód,  to z pewnością szybko go zlokalizujemy.

W artykule wymieniliśmy podstawowe technologie wykorzystywane do wykrywania zdrady męża. Należy zastanowić się, która metoda sprawdzi się w danej sytuacji. Czasami dla pewności warto wykorzystać kompleksowe metody takie jak Spyphone. Jednak w wielu przypadkach zdradzający są mało uważni i dyktafon szpiegowski lub podsłuch w zupełności wystarczy, by zebrać obciążające dowody.

ZOBACZ TEŻ: Ukryta kamera w mieszkaniu – gdzie ukryć? oraz Kamera ukryta w odświeżaczu powietrza może być zamontowana w łazience?

Tagi: .

Komentarzy: 26

 1. z zaprezentowanych sposobów najlepszym jest chyba podsłuch GSM,no i telefoniczny oczywiście. Dyktafon też w porządku opcja, ale zdrada męża i wykrycie jej przez pendrive, jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić bez odpowiedniej aranżacji sytuacji, ale to chyba trudne do zrobienia.

  • to wszystko zależy od sytuacji i gdzie „obiekt” najcześciej przebywa i jaki ma tryb życia. na mojego wystarczyły sąsiadki

 2. ja się nie zgadzam totalnie, właśnie przez dyktafon w tak małym urządzeniu, które przecież na co dzień się używa, najłatwiej nagrać jakieś niewygodne fakty. Kwestia tylko zadbania o to żeby pendrive był jego własnością, lub po prostu wsadzić do jakiejś wsuwki, stabilniej lokujac. Wtedy ewentualna zdrada męża na pewno wyjdzie na jaw.

 3. Moim zdaniem, co jest niestety potwierdzone w rzeczywistości najszybciej nieuczciwość, żeby tego dosadniej nie nazywać wychodzi przed podsłuch telefonu. takzę spyphone jestem zmuszona polecić, bo bardzo dobrze wkonał swą funkcję.

 4. sto procent racji z hajdi, na wszystkie inne sposoby da się zabezpieczyć. gdy na pierwszy rzut oka nie widać urządzenia/oprogramowania szpiegującego to niby jak wykryć zdradę męża w inny sposób? Meżczyzni są przekonani że ochraniają swój telefon i wgl swoją własność, ale nie wiedzą jak bardzo sa w błędzie. Także jeśli chodzi o wykrycie takich świństw spyphone w telefonie sprawdzi się najlepiej. Wiem co mówię.

 5. kobieta to czuje. wszystko się zmienia. w domu wieje chłodem, to już nie jest to co kiedyś. tylko na zewnątrz, u rodziny czy obcych wraca do normalności, ale to tylko Ty wiesz, że wszystko na pokaz. drzwi domu to jak jakaś brama do piekła. niedopowiedzenia, ucięte, szybkie odpowiedzi i samotność. nie umiałam się przed nikim otworzyć popadałam w coraz to nowe kompleksy. Ciesze się, że znalazłam siłę by się uwolnić i stanąć wyprostowana.

 6. idzie zwariować, wszystkie popadają w paranoje! zaniedbują chatę, faceta i dzieci i potem wielkie zdziwko… mało moich koleżanek widzi coś więcej jak czubek własnego nochala. plotuchy i tylko plotuchy w głowie godzinami by siedziały na telefonie. Każdy może poczuć się samotny, a to ze laski sobie zabijają czas pierdołami to już nie ich wina… To wszystko wymaga pracy obu stron, żeby działało jak należy!

  • ale dokładnie taka prawda! jak facet to ma się starać, adorować, kwiatki kupować traktować jak księżniczkę, ale jak ona to już nic nie musi, ani zadbać o siebie, ani postarać się o coś miłego dla męża.. a później jest płacz i rozczarowanie, bo poszedł do innej, której się stara.. starajcie się to oboje to nie będzie trzeba wydawać pieniędzy na detektywów i podsłuchy

 7. nic tak nie niszczy psychiki kobiety jak zdrada męża. Nikomu nie życzę przechodzenia takiego piekła. Kłamał w oczy, szedł w zaparte. Dopiero gdy rzuciłam mu w twarz dowodami wyprowadził się bez słowa. żadnego przepraszam, nic

 8. Bardzo fajny artykuł dla zdradzonych żon. Ja od wielu miesięcy wyczuwałam zdradę w moim domu… w końcu postanowiłam utwierdzić się w przekonaniu, czy faktycznie mam rację. No i miałam. Detektyw Skrzypek widziała mojego męża w galerii Dominikańskiej z kochanką. Gdy zebrałam dowody, to pokazałam mu je od razu, oczywiście przepraszał mnie itp. ale ja się nie dałam i od razu się rozwiodłam z nim

 9. to jest bardzo ciężki temat, ale dobrze, że został poruszony. Mojia przyjaciółka była latami zdradzana i co najgorsze nie chciała wierzyć nikomu kiedy ja ostrzegaliśmy. Nawet przez myśl jej nie przeszło, żeby zastanawiać się ewentualnie jak wykryć zdradę męża. Dopiero jak „pomoglismy” jej bez jej wiedzy zostawiając kamerkę w ich mieszkaniu, niestety przejrzałą na oczy. Bardzo przykra sytuacja, ale dobrze, że są takie narzędzia

  • Zdrada jest tak samo przykra niezależnie od tego czy zdradza mąż czy żona. Artykuł nie ma na celu sugerowania, że zdradzają tylko mężowie, a jedynie jest zbiorem kilku rad jak w przypadku zdrady męża można postąpić. Jest to bardzo trudny temat, a osoby, których on dotyka często czują się pozostawione same sobie z problemem, dlatego staramy się wyjść ku nim z pomocą. Rady dla zdradzanych mężów pojawią się w artykule w styczniu 2020 r. Oczywiście przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań należy poradzić się prawnika i detektywa.

 10. Jak działa ten posłuch GSM? ja to urządzenie muszę gdzieś włożyć mężowi? Np do torby?? Nie rozumiem niestety tego a muszę się dowiedzieć jaką mąż ma relacje z koleżanką .

 11. Przymierzam się kupić taki program na telefon,ale zeby go zainstalować nie bede umiała,.Ile czasu bede potrzebować ,bo mąż na długo się z telefonem nie rozstaje.Czy jest jakas pomoc z Waszej strony? Pozdrawiam

  • Wszystko zależy od wybranego lokalizatora. Modele wyposażone w magnes mogą być łatwo przymocowane pod pojazdem. Inne modele mogą wymagać podłączenia do zasilania w aucie – wszystko zależy od wymagań jakie przed lokalizatorem stawia jego użytkownik. Najlepiej jest poradzić się detektywa lub technika w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *