Twój koszyk jest pusty (0)
Logo AlfaTronik
AlfaTronik - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Królowej Bony 49 pawilon 1 02-496 Warszawa ,
Tel:+48 506-469-296, E-mail: info@alfatronik.com.pl
Strona główna » Oferta pracy

Kategorie produktów ▾

  • dostawa
  • Płatności

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Oferta pracy

Oferta pracy, praca w AlfaTronik

Szukamy pasjonata gadżetów elektronicznych z umiejętnościami handlowymi, chcącego na stałe związać przyszłość zawodową z naszą firmą.

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa Klienta w sklepie
  • po przeszkoleniu – prezentacja, obsługa i konfiguracja sprzętu
  • udzielanie informacji Klientom, obsługa zamówień internetowych i telefonicznych
  • wdrażanie nowych produktów, testowanie sprzętu np. wykrywaczy, lokalizatorów GPS

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami
  • podstawowa znajomość zagadnień z elektroniki / informatyki
  • kreatywne podejście do poszukiwania rozwiązań
  • otwarta postawa, chęć do nauki i ciągłego doskonalenia swoich kompetencji, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • mile widziane osoby z wykształceniem średnim technicznym lub wyższym oraz osoby młode z energią i pasją do elektroniki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej

 Oferujemy

  • wdrożenie do pracy i szkolenie pod okiem doświadczonego pracownika
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • styczność z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu elektroniki detektywistycznej
  • ciekawe i nietypowe zadania
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zakresie zaawansowanych technologii

Poszukujemy również osób na inne stanowiska, posiadających kwalifikacje w zakresie:
  • marketingu SEO
  • zarządzania projektami
  • wyszukiwania i wprowadzania nowych towarów
  • tworzenia tekstów na stronę

Przejdź do strony głównej

Dyskretna przesyłkaDarmowa wysyłkaBezproblemowy zwrot za darmoTylko sprawdzone produktyProdukcja własna, produkty polskiePonad 20 lat doświadczenia

Selcom JJN Digital Qstarz Ledlenser
Sklep AlfaTronik jest autoryzowanym dystrybutorem powyższych marek.