Oferta pracy

Poszukujemy osób na stanowisko:

Monter oraz serwisant elektroniki

Miejsce pracy: Warszawa.

Opis stanowiska

  • montaż podzespołów elektronicznych
  • lutowanie SMD i DIL

Wymagania

  • średnie lub wyższe wykształcenie techniczne
  • zainteresowania techniczne
  • umiejętność lutowania
  • znajomość komponentów elektronicznych
  • dobry wzrok
  • zdolności manualne
  • punktualność
  • staranność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w siedzibie firmy - umowa o pracę lub w innym systemie dogodnym dla pracownika - do uzgodnienia (np. możliwość pracy chałupniczej)
  • styczność z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu elektroniki detektywistycznej
  • ciekawe i nietypowe zadania
  • pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w pracy z zaawansowanymi technologiami

Szukamy pasjonata gadżetów elektronicznych z umiejętnościami handlowymi, chcącego na stałe związać przyszłość zawodową z naszą firmą.

Aby wysłać nam swoją kandydaturę prosimy wcisnąć poniższy przycisk. Do wiadomości proszę dołączyć swoje CV oraz ewentualny komentarz: