AlfaTronik - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Królowej Bony 49 pawilon 1 02-496 Warszawa ,
Tel:+48 506-469-296, E-mail: info@alfatronik.com.pl
1992r.
Logo AlfaTronik
Zadzwoń do nas: +48 506 469 296
Strona główna1 » Praca

Kategorie

  • dostawa
  • Płatności

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

PracaFirma ALFATRONIK należąca do grupy EUROTRONIK jest wiodącym na polskim rynku producentem i importerem elektroniki dla branży detektywistycznej oraz dla służb mundurowych. Istnieje na rynku od 25 lat, funkcjonuje na zasadach wzajemnego szacunku i powstała z pasji do elektroniki.
 
Od początku przyświeca nam ten sam cel – produkcja oraz dystrybucja jak najlepszych rozwiązań technologii operacyjnej i bezprzewodowej na rynku. W ciągu ostatnich kilkunastu lat marka AlfaTronik zdobyła rynek i zaufanie klientów zarówno z Polski, Europu jak i Świata. Oferowany przez nas sprzęt cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów (instytucje rządowe, agencje detektywistyczne), jak i osób nie mających na co dzień do czynienia z narzędziami detektywistycznymi. Nasze dyskretne podsłuchy, kamery, dyktafony, wykrywacze podsłuchów i urządzenia umożliwiające monitoring telefonu i komputera wykorzystywane są w pracy operacyjnej, służą do wykrywania dowodów przestępstw, ochrony przed szpiegostwem przemysłowym i wyciekiem poufnych danych. Pozwalają  również firmom sprawdzać efektywność i rzetelność pracowników, rodzicom kontrolować poczynania dzieci oraz pracę niań, sprawdzać lojalność partnerów i zabezpieczać bezpieczeństwo rodziny.
 

Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno - technologicznych w branży. Wyzwania technologiczne i biznesowe, a także specyficzna charakterystyka rynku technologii detektywistyczno - szpiegowskich sprawiają, że grupa Eurotronik jest unikalnym miejscem do zdobywania zawodowych doświadczeń i rozwijania umiejętności. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, inżynierów, elektryków, informatyków i sprzedawców. Codziennie przy jednym ekspresie do kawy spotykają się więc eksperci od handlu, marketingu oraz inżynierowie wszystkich specjalizacji - od układów scalonych aż po interfejsy użytkownika.
 

Każdego dnia pomagamy chronić poufne informacje, drogocenne mienie oraz rozwiązywać problemy wielu osób. Znasz lepszą motywację do pracy? Jeżeli i Ty poszukujesz zatrudnienia i chciałbyś się sprawdzić w nietypowej branży wśród specjalistów - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Nasze aktualne oferty pracy:


  Doradca klienta   Monter - serwisant
 
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do składania aplikacji z CV na adres mailowy rekrutacja@alfatronik.com.pl.


Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

Przejdź do strony głównej
przesylkawysylkaprzesylka24specjalistaprodukcjadoswiadczenie
Selcom
Sklep AlfaTronik jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń powyższych marek.
© AlfaTronik - Dowiesz się więcej  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl.