Zdalny konfigurator lokalizatorów GPS.

Zjedź niżej i wybierz urządzenie w sekcji odpowiedniej platformy, lub kliknij w jeden z trzech linków: GPS-Trace, GPSWOX, AlfaTrack. Po wyborze platformy kliknij w model posiadanego urządzenia znajdującego się w sekcji platformy na jaką urządzenie ma zacząć nadawać.


Narzędzie wysyła wiadomości SMS ze specjalnymi komendami do lokalizatora z włożoną kartą SIM. Domyślnie do każdego nowego numeru wpisanego do konfiguratora przypisane jest 25 darmowych wiadomości SMS. Pozwalają one swobodne ustawić serwer platformy, zmienić APN oraz ustawić czasy raportowania w zakupionych u nas lokalizatorach. W razie potrzeby częstszego korzystania z usługi łatwej konfiguracji jesteśmy zmuszeni ponieść dodatkowe koszty, proponujemy więc dodatkowy pakiet płatny. Kliknij poniżej, aby dokupić bezterminowy pakiet dodatkowych wiadomości SMS:

 

Przygotowanie do pracy z platformą Ruhavik (GPS-Trace).

Wybierz produkt do skonfigurowania z poniższej listy. Przed dokonaniem konfiguracji upewnij się, że urządzenie jest naładowane, posiada włożoną aktywną kartę SIM i zostało zakupione z autoryzowanego sklepu . Po udanej konfiguracji należy założyć konto na stronie platformy i dodać urządzenie zgodnie z instrukcją. Poprawnie skonfigurowany i dodany do konta lokalizator można monitorować na stronie ruhavik.gps-trace.com. Konfigurator pozwala także na zdalną zmianę podstawowych parametrów, jak np. czas raportowania czy ustawienia APN.

fix12
Coban FIX-2
fix8
Coban FIX-8 / FIX-9
concoxat
Concox (np. modele AT)
GL200
Queclink GL-200
GL300
Queclink GL-300
GL300w
Queclink GL-300W
GV55
Queclink GV-55
VJ05
VJC VJ05*
T630
VJC T630*

* ustawienia manualne
 

Przygotowanie do pracy z platformą GPSWOX.

Wybierz produkt do skonfigurowania z poniższej listy. Przed dokonaniem konfiguracji upewnij się, że urządzenie jest naładowane, posiada włożoną aktywną kartę SIM i zostało zakupione z autoryzowanego sklepu . Po udanej konfiguracji należy założyć konto na stronie platformy i dodać urządzenie zgodnie z instrukcją. Poprawnie skonfigurowany i dodany do konta lokalizator można monitorować na stronie europe.gpswox.com. Konfigurator pozwala także na zdalną zmianę podstawowych parametrów, jak np. czas raportowania czy ustawienia APN.

fix12
Coban FIX-2
fix8
Coban FIX-8 / FIX-9
lm001
Concox (Modele AT)
GL200
Queclink GL-200
GL300
Queclink GL-300
GL300w
Queclink GL-300W
GV55
Queclink GV-55
VJ05
VJC VJ05*
T630
VJC T630*

* ustawienia manualne
 

Platforma profesjonalna AlfaTrack

Wybierz produkt do skonfigurowania z poniższej listy. Przed dokonaniem konfiguracji upewnij się, że urządzenie jest naładowane, posiada włożoną aktywną kartę SIM i zostało zakupione z autoryzowanego sklepu . Urządzenia AlfaTrack są wstępnie skonfigurowane. Konfigurator pozwala dokonać ponownego ustawienia do pracy z platformą lub zmieniać parametry pracy jak np. częstotliwość raportowania. Poprawnie skonfigurowany lokalizator AlfaTrack można monitorować na stronie gps.alfatronik.com.pl. Jeżeli nie posiadasz konta na platformie profesjonalnej AlfaTrack - skontaktuj się z obsługą.

FIX-12
AlfaTrack FIX-12
FIX-8
AlfaTrack FIX-8 / FIX-9
concoxat
AlfaTrack AT
GV55
AlfaTrack S-55L
GL300w
AlfaTrack S-305
GL300
AlfaTrack S-300

 
 Prosimy pamiętać, że na rynku dostępne jest sporo urządzeń bardzo do siebie podobnych. Mogą różnić się chipsetem lub wersją oprogramowania układowego. Platforma konfiguracyjna dostosowana jest do urządzeń dostępnych w sklepach AlfaTronik oraz SpyCenter. Urządzenia zakupione w innych miejscach mogą wymagać innych wiadomości konfiguracyjnych i przestać działać, a nawet mogą zostać uszkodzone po zastosowaniu ustawień predefiniowanych w tym panelu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

© AlfaTronik | Konfigurator urządzeń lokalizujących