Alfatronik – kilka słów o Nas

firma

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży urządzeń służących do inwigilacji i kontrinwigilacji, jak również zabezpieczenia mienia. Nasze produkty można nabyć zarówno w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych w Warszawie i Łodzi.

Alfatronik, nie tylko dla detektywów!

W Alfatronik proponujemy rozwiązania, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród profesjonalistów (agencje detektywistyczne, instytucje rządowe), jak i osób prywatnych nie mających, na co dzień styczności z urządzeniami detektywistycznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Zastosowanie naszych rozwiązań jest szerokie! Mogą być wykorzystywane do wykrywania dowodów przestępstw, ochrony przed szpiegostwem przemysłowym i wyciekiem poufnych danych. Ponadto nasze urządzenia umożliwiają również sprawdzenie lojalności partnerów, dbanie o bezpieczeństwo dzieci i kontrolowanie efektywność oraz rzetelność pracowników.

Podejście do klienta w Alfatronik

Ważne jest, by nasi Klienci byli usatysfakcjonowani z zakupów, zarówno podczas ich dokonywania, jak i w trakcie korzystania z urządzeń. Oferujemy szybką dostawę zamówień i udzielamy gwarancji na zakupiony w naszym sklepie towar. Ponadto zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną, szkolenia sprzętowe oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Staramy się, by nasze naprawy przeprowadzane były w jak najszybszym czasie.  Dodatkowo na zlecenie klienta wykonujemy nietypowe modyfikacje sprzętu i kamuflaże.  Na naszym kanale na YouTube, mogą Państwo znaleźć filmy prezentujące pracę urządzeń oraz filmy instruktażowe. Śledząc naszą stronę na FB i blog detektywistyczny mogą Państwo być na bieżąco z naszymi nowościami.

Zespół ekspertów Alfatronik

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Nasi eksperci doradzają i szkolą specjalistów z kraju i Europy z zakresu inwigilacji i kontrinwigilacji. Specjalizujemy się również w profesjonalnych kontrolach antypodsłuchowych przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu. Nowoczesne zaplecze produkcyjno-pomiarowe pozwala nam na dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. W Laboratorium Alfatronik AlfaLAB tworzymy nowatorskie rozwiązania i kamuflaże. Posiadamy certyfikaty Instytutu Łączności oraz laboratorium badawczego ELTEST. Współpracujemy z wieloma instytucjami rządowymi i agencjami detektywistycznymi w kraju i za granicą, co pozwala nam na bieżąco sprawdzać funkcjonalność naszych urządzeń zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak i w praktycznych działaniach operacyjnych.

Alfatronik to jedyny producent nadajników podsłuchowych opartych na technologii kwarcowej i syntezie cyfrowej w Polsce!

Alfatronik – eksport i import

Importujemy szeroką gamę produktów detektywistycznych renomowanych marek z całego świata. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z USA, Izraela, Francji, Wielkiej Brytanii, Czech, Litwy, Rosji, Japonii i Tajwanu. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu detektywistycznego: LawMate, iCOM, AOR, Lec, LYNX, Diasonic, Aceco, Esonic, Uniden, TS-Market i innymi. Nasze urządzenia eksportujemy na rynek europejski, jak też poza kraje UE.

Alfatronik to nie tylko biznes!

W Alfatroniku wiemy, że warto patrzeć szerzej. Od lat angażujemy się w wiele istotnych przedsięwzięć. Jesteśmy m.in. członkiem Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych (organizacji zrzeszającej polskie przedsiębiorstwa), znajdujemy się w Rejestrze Przedsiębiorstw i Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego GIOŚ, współpracujemy z organizacją odzysku sprzętu Electro-System.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i życzymy udanych zakupów!