Twój koszyk jest pusty (0)
Logo AlfaTronik
AlfaTronik - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Królowej Bony 49 pawilon 1 02-496 Warszawa ,
Tel:+48 506-469-296, E-mail: info@alfatronik.com.pl
Strona główna » Oferty pracy

Kategorie produktów ▾

  • dostawa
  • Płatności

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Oferty pracyFirma ALFATRONIK należąca do grupy EUROTRONIK jest wiodącym na polskim rynku producentem i importerem elektroniki dla branży detektywistycznej oraz dla służb mundurowych. Istnieje na rynku od 25 lat, funkcjonuje na zasadach wzajemnego szacunku i powstała z pasji do elektroniki.
 
Od początku przyświeca nam ten sam cel – produkcja oraz dystrybucja jak najlepszych rozwiązań technologii operacyjnej i bezprzewodowej na rynku. W ciągu ostatnich kilkunastu lat marka AlfaTronik zdobyła rynek i zaufanie klientów zarówno z Polski, Europu jak i Świata. Oferowany przez nas sprzęt cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów (instytucje rządowe, agencje detektywistyczne), jak i osób nie mających na co dzień do czynienia z narzędziami detektywistycznymi. Nasze dyskretne podsłuchy, kamery, dyktafony, wykrywacze podsłuchów i urządzenia umożliwiające monitoring telefonu i komputera wykorzystywane są w pracy operacyjnej, służą do wykrywania dowodów przestępstw, ochrony przed szpiegostwem przemysłowym i wyciekiem poufnych danych. Pozwalają  również firmom sprawdzać efektywność i rzetelność pracowników, rodzicom kontrolować poczynania dzieci oraz pracę niań, sprawdzać lojalność partnerów i zabezpieczać bezpieczeństwo rodziny.
 

Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno - technologicznych w branży. Wyzwania technologiczne i biznesowe, a także specyficzna charakterystyka rynku technologii detektywistyczno - szpiegowskich sprawiają, że grupa Eurotronik jest unikalnym miejscem do zdobywania zawodowych doświadczeń i rozwijania umiejętności. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, inżynierów, elektryków, informatyków i sprzedawców. Codziennie przy jednym ekspresie do kawy spotykają się więc eksperci od handlu, marketingu oraz inżynierowie wszystkich specjalizacji - od układów scalonych aż po interfejsy użytkownika.
 

Każdego dnia pomagamy chronić poufne informacje, drogocenne mienie oraz rozwiązywać problemy wielu osób. Znasz lepszą motywację do pracy? Jeżeli i Ty poszukujesz zatrudnienia i chciałbyś się sprawdzić w nietypowej branży wśród specjalistów - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Nasze aktualne oferty pracy:


  Doradca klienta   Monter - serwisant
 
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do składania aplikacji z CV na adres mailowy rekrutacja@alfatronik.com.pl.


Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

Przejdź do strony głównej
 
Dyskretna przesyłkaDarmowa wysyłkaBezproblemowy zwrot za darmoTylko sprawdzone produktyProdukcja własna, produkty polskiePonad 20 lat doświadczenia
 
Selcom JJN Digital Qstarz Ledlenser
Sklep AlfaTronik jest autoryzowanym dystrybutorem powyższych marek.
© AlfaTronik - Dowiesz się więcej  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl.