Prezenty świąteczne dla gadżeciarzy to spore wyzwanie! Jak mu sprostać? Podpowiadamy! (fot. pixabay.com)

Prezenty świąteczne dla gadżeciarzy – co możemy polecić?

Szukasz oryginalnego i przydatnego podarunku na święta? Trafiłeś idealnie! W naszym zestawieniu prezentujemy najciekawsze prezenty świąteczne dla gadżeciarzy, które mamy w ofercie. Wybraliśmy najciekawsze propozycje, aby dopasować się do różnych gustów i zapotrzebowania obdarowanych przez Ciebie osób.

Gadżet szpiegowski będzie świetnym podarunkiem, nie tylko z okazji Bożego Narodzenia. Jest niezwykły, jedyny w swoim rodzaju, a przy tym przydaje się w różnych sytuacjach – od zabawy, przez pracę, aż po kryzysowe zdarzenia. Jakie prezenty świąteczne dla gadżeciarzy możemy Ci polecić?

Dla zmotoryzowanych i zabezpieczonych

Statystyki policyjne potwierdzają, że w 2020 roku liczba kradzieży samochodów wzrosła o kilka procent. Celem złodziei nie są już tylko nowe auta, ale też rzadkie pojazdy oraz tzw. klasyki motoryzacyjne. Warto je zabezpieczyć. Jeżeli chcesz, aby Twoje prezenty świąteczne były przydatne i niezwykłe w jednym, a masz w domu pasjonata motoryzacji lub osobę, która woli zabezpieczyć swój majątek – postaw na lokalizatory GPS.

Urządzenia te w dyskretny sposób „śledzą” pojazd, pod który są podczepione. Wiele z nich pozwoli Ci na śledzenie samochodu w czasie rzeczywistym, a niektóre mają nawet alarm, który uaktywnia system w momencie wykrycia ruchu. Dzięki temu gadżetowi, obdarowany nie będzie musiał się już bać o swoje auto.

Lokalizatory GPS to świetne prezenty świąteczne dla gadżeciarzy zmotoryzowanych (fot. materiały własne)

Lokalizatory GPS to świetne prezenty świąteczne dla gadżeciarzy zmotoryzowanych (fot. materiały własne)

Innym gadżetem na prezent, który na pewno ucieszy dorosłego będzie mała kamera szpiegowska. Polecamy sprzęty z modułem wifi, które umożliwią m.in. zabezpieczenie mieszkania, warsztatu lub biura przed kradzieżą. To nowoczesne urządzenia, których jakość nagrania będzie świetnym dowodem przestępstwa dla organów ścigania.

Coś dla dzieci? Oto prezenty świąteczne dla nastoletnich i młodszych gadżeciarzy

Gadżety szpiegowskie będą też niebywale satysfakcjonującym prezentem dla dzieci i nastolatków. Sam fakt, że otrzyma on prawdziwe urządzenie tego typu zostanie zapamiętany na całe życie. Przy okazji możesz sprawić, że los dziecka będzie dużo bardziej kontrolowany i bezpieczny.

Prezenty świąteczne z tej kategorii to m.in. ukryte dyktafony. Jeden z dyktafonów zamaskowany jest w opasce na rękę. Młody posiadacz gadżetu będzie mógł robić notatki głosowe na zajęciach (za zgodą nauczyciela oczywiście!) albo korzystać z urządzenia dla bezpieczeństwa – wystarczy włączyć dyktafon w trakcie niepokojącego zdarzenia, aby zebrać dowody dla organów ścigania. Co więcej, sprzęt nadaje się też dla mniejszych dzieci. Jego możliwości doceniają logopedzi, którzy zalecają nagrywanie mowy dziecka w celu poprawy płynności jego wypowiedzi.

Drugim sprzętem tego typu jest dyktafon w klipsie do paska. Działa on podobnie do wspomnianego wyżej, ukrytego w opasce. Świetnie sprawdzi się np. w nauce. Wystarczy, że dziecko będzie nagrywać materiał, a później go odsłucha. Co więcej, ten dyktafon może (po podłączeniu słuchawek) działać jako modny i poręczny odtwarzacz MP3.

Jeżeli szukasz  prezentu, który rozwinie ciekawość i wiedzę Twojego dziecka, ucząc i bawiąc jednocześnie to polecamy Ci zestawy UV. Sprzęty dostępne w tej kategorii umożliwiają m.in. wykrywanie odcisków palców, utajnianie i odszyfrowywanie tajnych wiadomości czy poszukiwanie śladów. Gwarantujemy godziny świetnej zabawy!

Zestawy UV to sposób na połączenie rodzinnej zabawy i nauki (fot. materiały własne)

Zestawy UV to sposób na połączenie rodzinnej zabawy i nauki (fot. materiały własne)

Gadżety na prezent dla studenta

Na koniec coś dla studentów. Wśród najciekawszych gadżetów również polecamy dyktafony. To prezenty, które sprawdzą się podczas zajęć (jako urządzenie do rejestracji notatek – za zgodą prowadzącego), jak również w celu prowadzenia badań naukowych (świetne narzędzie przy pisaniu prac licencjackich czy magisterskich).

Najciekawszy sprzęt tego typu to niepozorny i dyskretny dyktafon ukryty w długopisie. Może być wykorzystywany jak pendrive, działa przez 9 godzin nagrań i ma mikrofon rejestrujący głos z odległości 5 metrów.

Mało który student nie marzy o dyktafonie w długopisie (fot. materiały własne)

Mało który student nie marzy o dyktafonie w długopisie (fot. materiały własne)

Jak widzisz, pomysłów na prezenty świąteczne w postaci gadżetów szpiegowskich jest naprawdę wiele. Część z nich przeznaczona jest dla dorosłych, inne dla dzieci. Przeszukaj naszą stronę i znajdź coś odpowiedniego dla obdarowanej osoby. Już teraz zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie (ulica Królowej Bony 49/pawilon 1) dziś i jutro między 10:00 i 18:00. Pamiętaj, że gadżet szpiegowski to idealny pomysł na prezenty last minute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *