(fot. pixabay.com)

Akcesoria detektywistyczne, które powinieneś mieć – nasze TOP 3

Współczesna technologia daje Ci szerokie spektrum możliwości, dzięki czemu jesteś w stanie bardzo wykorzystać różne akcesoria detektywistyczne. Zobacz, jakie towary powinieneś mieć w swoim asortymencie, poznaj ich możliwości oraz to, jakie potrzeby zawodowe mogą zaspokoić.

Akcesoria detektywistyczne, które poniżej wskażemy są znane w środowisku z wysokiej jakości wykonania, świetnej skuteczności i przystępnej ceny. Co możemy Ci zaproponować?

Jakie akcesoria detektywistyczne do samochodu? Z pewnością lokalizator!

Lokalizator ALFATRACK GV-55L do instalacji samochodowej to zaawansowany sprzęt, z szerokimi zastosowaniami. Urządzenie wskazuje miejsce przebywania samochodu (również w czasie rzeczywistym) oraz da Ci możliwość sprawdzenia trasy przejazdu. Lokalizator ten zasilany jest z instalacji elektrycznej auta, dzięki czemu czas jego pracy jest nieograniczony. Ma bardzo precyzyjny wskaźnik położenia samochodu (od 2 do 5 metrów) i trwałą obudowę. Trasy raportowane są na specjalną stronę internetową oraz aplikację.

Gdzie możesz wykorzystać lokalizator GPS? Możliwości jest wiele. Akcesoria detektywistyczne, takie jak ALFATRACK GV-55L mogą pomóc w śledzeniu różnych obiektów. Pomogą udowodnić zdradę lub szpiegostwo na rzecz konkurencji. Z lokalizatora może skorzystać zarówno detektyw, jak i osoba prywatna. Urządzenie będzie przydatne nie tylko w zastosowaniach detektywistycznych, ale też w ochronie mienia czy wydatków. Przykładem może być przedsiębiorca, który udostępnia pracownikom służbowy samochód (z zamontowanym urządzeniem) i będzie wiedział, gdzie ci się poruszają (ograniczy to m.in. wyłudzenie paliwa). Jeżeli zainstalujesz lokalizator w prywatnym aucie, w przypadku jego kradzieży będziesz wiedział gdzie znajduje się samochód.

Akcesoria detektywistyczne, które powinieneś mieć? Lokalizator GPS ALFATRACK GV-55L powinien być w Twoim asortymencie!

Akcesoria detektywistyczne, które powinieneś mieć? Lokalizator GPS ALFATRACK GV-55L powinien być w Twoim asortymencie! (fot. materiały własne)

Akcesoria detektywistyczne to też dyktafony

Kolejne dwa, bardzo popularne akcesoria detektywistyczne to profesjonalne i bardzo niewielkie dyktafony. Na początku przedstawmy ALFA PRO-402Z Z FUNKCJĄ VOX. To niezwykle zaawansowany sprzęt, ceniony przez detektywów w całym kraju. Stanowi jeden z najlepszych sprzętów tego typu na rynku. Dlaczego?

Przede wszystkim jest odporny na ingerencję z zewnątrz. Ma autorską ochronę przed niechcianą próbą dostępu do nagrań. W momencie nieautoryzowanego podłączenia do komputera, sprzęt uniemożliwi odtworzenie plików. Dzięki temu Twoje dane są skutecznie zabezpieczone. To jednak niejedyna zaleta PRO-402Z. Sprzęt ma niezwykle czuły mikrofon (zbiera dźwięki z nawet 15 metrów), ma również redukcję niskich tonów co ułatwia zrozumienie ludzkiej mowy.

ALFA PRO-402Z  ma bardzo niewielkie rozmiary. To jego ogromna zaleta (fot. materiały własne)

ALFA PRO-402Z ma bardzo niewielkie rozmiary. To jego ogromna zaleta (fot. materiały własne)

Akumulator dyktafonu umożliwia 150 dni pracy (przy nagrywaniu 2 godzin dziennie) i 350 godzin w przypadku ciągłego nagrywania (do zapełnienia pamięci). Ogromną zaletą urządzenia jest magnes neodymowy, który umożliwi dyskretną instalację na dowolnej metalowej powierzchni (np. w samochodzie).

Drugi z dyktafonów to dyktafon w zapalniczce ATTO w formie pendrive. Urządzenie jest niewielkie i nie rzuca się w oczy. Umożliwia 25 godzin ciągłego nagrywania. Mikrofon „zapalniczki” zbiera dźwięki z 8 metrów. Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze, a funkcja VOX automatycznie rozpocznie rejestrowanie po wykryciu mowy.

Gdzie można wykorzystać dyktafony?

Powyższe akcesoria detektywistyczne możesz wykorzystać na wiele sposobów. W pracy operacyjnej będą świetnym urządzeniem podsłuchowym. Zebrane informacje pomogą w śledztwie. Przy ich pomocy detektyw sprawnie udowodni również zdradę lub bezprawne działania pracownika na rzecz konkurencji.

ATTO w postaci zapalniczki umożliwi m.in. nagranie dowodów przemocy domowej (fot. materiały własne)

ATTO w postaci zapalniczki umożliwi m.in. nagranie dowodów przemocy domowej (fot. materiały własne)

A jak sprzęt pomoże w prywatnych sprawach? ATTO w zapalniczce świetnie sprawdzi się jako sposób na udowodnienie przemocy domowej (agresor nie będzie świadom, że jego słowa są nagrywane). Sprzęt, taki jak PRO 402Z pozwoli Ci też dyskretnie rejestrować rozmowy biznesowe, a dziennikarze mogą w pełni używać go podczas nagrywania wywiadów czy innych materiałów – tak prasowych, jak i radiowych (urządzenia gwarantują najwyższą jakość dźwięku).

Jak widzisz, nasza oferta trzech bardzo popularnych akcesoriów detektywistycznych ma bardzo szerokie zastosowania, przydające się w wielu dziedzinach życia. Wykorzystaj ich możliwości i zdecyduj się na powyższe produkty.

(fot. pixabay.com)

Tagi: , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *