Kamera w welonie

Kamera w welonie

Rosie Olivia, modystka znana między innymi z projektowania nakryć głowy dla sławnych osób, wpadła na ciekawy pomysł. We współpracy z firmą Sony postanowiła stworzyć kolekcję welonów pozwalających nagrać ślub w sposób, w jaki widzi go panna młoda. Wykorzystana miniaturowa kamera Sony 4K Action Cam, została umocowana na opasce welonu. Kolor obudowy kamery, jej niewielki rozmiar oraz misternie wykonane ozdoby sprawiają, że urządzenie doskonale komponuje się z całą kreacją nowoczesnej panny młodej. Rosie, która sama przygotowuje się do ślubu ma podwójną motywację żeby zadbać o to, by w tak ważnym dniu nie umknęło żadne ujęcie.

Co mówią badania?

Według ogólnopolskich badań narzeczeni wydają z roku na rok coraz więcej pieniędzy na organizację ślubu i wesela, w wynik ten pokrywa się z podobnymi badaniami w innych krajach. Pary młode płacą więcej i więcej, prześcigając się w coraz to, bardziej wyszukanych miejscach, gdzie można wziąć ślub lub zorganizować wesele. Oczywiście zdecydowana większość wybierze kościół i wynajmie salę weselną, ale są też tacy dla których ślub musi się odbyć w wyjątkowym miejscu np. wewnątrz maleńkiej laguny na wybrzeżu Wietnamu, podwodny ślub na rafie czy wesele w schronie atomowym, a to warto utrwalić z najdrobniejszymi detalami. Dlatego śmiało można powiedzieć, że  prawie na pewno kamera w welonie będzie hitem sprzedażowym.

A kamera ukryta dla pana młodego?

Czytając informacje w prasie dotyczące nowej kolekcji Rosie Olivia, zacząłem się zastanawiać, czy Pan młody również może liczyć na podobne rozwiązanie. W trakcie uroczystości ślubnej czy wesela  zazwyczaj nie ma nakrycia głowy więc pomyślmy… gdzie można ukryć kamerę? Od razu przychodzi mi do głowy pomysł wykorzystania sprzętu dla detektywów, np. kamery w guziku kamizelki lub w krawacie pana młodego. Dla zainteresowanych tematem ukrytych kamer opis na naszej stronie: Kamery i rejestratory.

Gdybyście byli ciekawi, co jeszcze wyszło spod ręki znanej modystki, to tutaj znajduje się link do oficjalnej strony Rosie Olivia www.rosieoliviamillinery.com/

Tagi: , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *