bezpieczeństwo na urlopie

Które gadżety szpiegowskie przydadzą Ci się na wakacjach?

Lato w pełni, trwa czas urlopów. W błogości wypoczynku najłatwiej zapomnieć o tym, co najważniejsze, o bezpieczeństwie. Jak ochronić siebie i swoich najbliższych przed niepotrzebnym stresem przy pomocy urządzeń szpiegowskich? Oto nasze porady!

Monitoring Domu i Mieszkania

Przed wyjazdem na wyczekiwany relax, warto zadbać o bezpieczeństwo naszego dorobku. Tu z pewnością z pomocą przyjdą nam dziadkowie, znajomi, czy nawet sąsiedzi. Jednak, jeśli chcemy mieć pewność, że wszystko pozostaje na swoim miejscu, warto zaopatrzyć się w kamerę z dostępem z każdego miejsca na świecie. Do tego celu idealnie nadaje się obrotowa kamera z oświetlaczem IR i alarmem. Taka kamera posiada wszystkie niezbędne funkcje pozwalające na nagrywanie obrazu 360 stopni nawet w ciemności i oglądać go po drugiej stronie globu. Do tego informuje nas i okolice (alarmem) o tym, że wykrył ruch w naszym mieszkaniu. Co, więcej możemy kamerą sterować zdalnie i dostosowywać jej pole patrzenia w zależności od potrzeb. Innym Wartym uwagi rozwiązaniem jest zainstalowanie kamery w czujce ruchu. Taką czujkę najlepiej umieścić w miejscu, gdzie jest największa szansa ingerencji intruza. Taka kamera, również posiada zdalny podgląd, a do tego umieszczona na suficie lub wysoko na ścianie daje idealną perspektywę obserwacyjną.

Monitoring Ogrodu

Tym szczęśliwcom posiadającym własny ogrodowy azyl polecamy zabezpieczenie go przed intruzem przy użyciu klasycznych fotopułapek. Militarny wygląd urządzenia pozwala mu doskonale wtopić się w otoczenie i obserwować wszystko niezauważonym zza krzaczka. Jak prawdziwy szpieg uchwyci wszystkich podejrzanych jegomości kręconych się przy Twoim dobytku. W ten sposób możemy pilnować nie tylko naszych kwiatów czy sadzonek. Możemy rzucić okiem na garaż, domek z narzędziami lub inną skrytkę czy tylne wejście od domu. Taki sprzęt jest energooszczędny i potrafi wytrzymać nawet 6 miesięcy w trybie czuwania. A więc spokojnie, jeśli jedziecie na wycieczkę dookoła świata, fotopułapka wytrzyma na straży.

Nasze fotopułapki rozpoznają ruch i od razu wysyłają zdjęcie ze zdarzenia MMS-em lub mailem. Takie fotopułapki szczególnie polecamy właścicielom rozległych gospodarstw. Wszystkie urządzenia do ochrony ogrodu dostępne na naszej stronie.

Lokalizacja bagażu

Czy wam też zdarzyło, że wasz bagaż nie poleciał z Wami na wakacje? Jeśli nie to jesteście szczęściarzami. Nie jest to, bowiem miłe uczucie, w szczególności, gdy przewozimy cenne przedmioty, biżuterię i elektronikę. Na szczęście mamy na to radę. Wrzucenie do bagażu małego lokalizatora GPS skutecznie ochroni nas przed takimi przeżyciami. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić położenie naszej torby w dowolnym momencie oraz prędkość, z jaką się przemieszcza. Nasza nowość – lokalizator, który w czasie czuwania, wyciąga nawet do 300 dni pracy, sprawdzi się w tej roli doskonale.

Ze Spyphone na kolonie

Zaufanie, to podstawa dobrej relacji z nastolatkiem. Co zrobić, gdy nasze zaufanie zostało nadwyrężone, a dziecko planuje wyjazd na kolonie lub z kolegami na działkę. Jesteśmy w stanie zrozumieć strach, jaki odczuwają rodzice już prawie dorosłego, który chce w pełni korzystać z uroków lata. Puścić czy nie pościć na wyjazd? Oto jest pytanie. Na szczęście technologia daje nam szanse dokonanie wyboru opcji nr 3. Aplikacja SpyPhone zainstalowana na telefonie dziecka pozwala uzyskać pełen wgląd w aktywności mobilne dziecka. Dodatkowo kluczowa dla nas będzie funkcjonalność lokalizowanie telefonu i nasłuch co dzieje się w okolicy urządzenia

Zwierzak w zasięgu wzroku

Właściciele czworonogów, wiedzą, że okres letni jest czasem, w którym zwierzęta najczęściej się gubią. Częste przebywanie na świeżym powietrzu, relax, chwila nieuwagi i potem ogrom niepotrzebnego stresu. Radość, gdy się zwierze odnajdzie, jest niedopisania, ale lepiej nie ryzykować. Na czas letnich wypraw i odpoczynku warto zaopatrzyć swojego pupila w odpowiedni dla niego lokalizator GPS. W naszym sklepie kupicie idealnie nadając się do tych celów obrożę dla psa z GPS. Taki lokalizator może pracować nawet 300 h bez ładowania, a dokładność lokalizacji jest na 5 metrów.

Wakacje to czas przygód i nieprzewidzianych zdarzeń. Skorzystaj z rozwiązań, dzięki którym letni wyjazd będzie prawdziwym błogim relaxem. Twój dom, ogród, dziecko i pupil bezpieczniejsze dzięki niedrogim i niezawodnym rozwiązaniom.

Tagi: , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *